Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
300 KčRegistracePřihlášení300 KčKošík
DomůDomůInspirace

Bobochic Paris: 100% francouzský design

Unikátní, hravá a autentická. Taková je značka Bobochic Paris, která si vás podmaní, ať už jste svůj interiér zasvětili jakémukoli stylu.

Poznejte s námi tuto krásnou značku, která si klade za cíl svým designem vybavit bydlení všech velikostí, aniž by musela hledat kompromis mezi kvalitou a osobitostí.

Design v každém detailu

V nabídce této pařížské značky najdete dvoumístné i rohové pohovky, sedací soupravy, pufy a postele. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativita. Všechny produkty vytváří tým designérů, kteří si dávají záležet na každém detailu. Výsledkem je produkt, který vystihuje lásku k designu ve fyzické podobě.

Trochu historie

Značka Bobochic Paris byla založena dvěma přáteli Sébastienem Réou a Emmanuelem Mendesou v roce 2015 v pařížské kavárně. Od té doby se změnilo mnohé, společnost vyrostla a dnes těší svými výrobky zákazníky po celém světě. Jedno ale zůstalo stejné, oba muži jsou dodnes ve vedení a nehodlají na tom nic měnit.

Značka se prosadila hlavně díky odvaze se kterou její zakladatelé neváhali vystavit pohovky pod Eiffelovu věž, na úpatí Vítězného oblouku nebo vedle Louvru. A nejen díky tomu, je dnes tato značka lídrem ve svém oboru, který je proslulý originalitou a kreativitou.