Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Objevte trendy v interiérech pro rok 2021

Jestli plánujete svůj domov vybavit novým nábytkem či dekoracemi nebo vás jen zajímá, jaké budou interiérové trendy pro příští rok, tak tato inspirace je přesně pro vás. Dali jsme dohromady výběr nábytku, textilu, osvětlení i dekorací v souladu s tím, co bude v příštím roce žádané a na čem se současná situace nepochybně odrazila.

Trend č. 1

„Staycation" aneb dovolená doma

Rok 2020 obrátil cestovatelské plány vzhůru nohama a proto si lidé stále častěji zvou své oblíbené destinace přímo domů. Například v podobě nábytku a dekorací, které jim vysněnou zemi připomínají. Může jít také o světlé odstíny moře a písku či exotické dřevo.

Barva moře i nebe

Osvěžte svůj interiér s oblíbenou barvou AI Aqua. Je to pozitivní, moderní až trochu futuristický odstín, který bude ladit se sklem, ocelí a zlatou či hořčičně žlutou barvou.

Světlé dřevo

Dalším budoucím trendem bude světlé dřevo inspirované scandi stylem. Využít ho můžete u nábytku a dekorací, ale i na stěnách a stropech.

Trend č. 2

Domov jako bezpečné útočiště

Náš svět se teď smrsknul na pár desítek metrů čtverečních a několik místností musí posloužit jako pracovna, herna i místo pro odpočinek. Proto klademe větší důraz na to, co si do svých domovů pouštíme. Například v podobě ekologických a udržitelných produktů či kvalitních materiálů.

Ekologicky a udržitelně

Zkuste vyměnit co nejvíce plastu za recyklované materiály, bambus či přírodní tkaniny.

Uzemňující barvy

Klid a pohodu dodají vašemu interiéru uklidňující zemité barvy, například zelená, pískově hnědá či sytě červená.