-15 % na svítidla s kódem SVITIDLA15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

I v malém obýváku se dá hrát velké divadlo

Co je malé, to je roztomilé. To může platit i pro maličký obývák či garsonku. Praktický multifunkční nábytek i vhodně zvolené barvy a doplňky jsou hlavním faktorem pro vytvoření útulného, praktického a pohodlného prostoru. Poradíme vám, jak místnost nafouknout aniž byste se museli probourat k sousedům.

Využijte místo na maximum

Konferenční stolek s úložným prostorem, rozkládací puf či multifunkční police, která se během vteřiny změní v pracovní místo, bar či toaletní stolek. Víceúčelový nábytek s originálním designem vás jen tak neomrzí a usnadní vám život.

Nástěnka

s poličkami a háčky přidá místo na drobnosti.

Vyberte variabilní pohovku

K malému obýváku neodmyslitelně patří rozkládací pohovka. Hodí se pro příležitostné nocležníky a v případě, že vyberete opravdu kvalitní, plnohodnotně nahradí i postel. Ideálně vyberte takovou, která obsahuje i úložný prostor. Vejde se tam náhradní peřina i ložní prádlo.

Variabilní pohovka nemusí sloužit jen ke spánku. Uspořádejte pro přátele filmový večer. Rozložte ji a vytvořte pohodlné posezení/poležení mezi hřejivými polštáři a plédy. Pokud se hostům u vás zalíbí, rovnou jim tam ustelte.