Mid Season Sale | Ušetřete až 40 % →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Jak se staví sen: Proměna bytu ve svěžím stylu plném zeleně

75letá babička Pavla neměla jednoduchý život. Do poslední chvíle se starala nejen o své nemocné rodiče, ale i o svého manžela. Nějakou dobu s ní žila i vnučka Eliška, která ji chtěla poděkovat právě přihlášením do pořadu.

Tentokrát se do proměny pustily designérky Jaroslava Hájková a Hana Šmejkalová. Nový díl pořadu Jak se staví sen se vysílá každé pondělí ve 21:40 na TV Prima, či na webových stránkách.

Nelehký osud

Pavla věří, že má smůlu v genech už po svých rodičích. Ti se seznámili po pochodu smrti v koncentračním táboře. Pavla má celoživotní podporu ve svém bratrovi, který emigroval do Švédska a z ciziny jí finančně pomáhal. Dodnes si volají každý den.

Oba rodiče i manžel, o které se Pavla starala, odešli během jediného půl roku. Teď žije sama s jorkšírkou Amálkou. Nejvíce si přála rekonstrukci obýváku a koupelny, která už pro ni začínala být nebezpečná, protože v ní párkrát upadla.

Obývák s jídelnou „před“ a „po“:

Čistý a svěží design

Celý prostor designérky prosvětlily pomocí bílé výmalby, ale aby nepůsobil příliš minimalisticky a neosobně, zvolily také množství živých rostlin i nepřehlédnutelnou tapetu, díky které působí místnosti útulně a zabydleně.

V kuchyni designérky také zrušily zbytečnou příčku, a proto je teď nesrovnatelně vzdušnější i praktičtější.

Kuchyně „před“ a „po“:

Chodba „před“ a „po“:

Proměnu tohoto interiéru měly na starosti designérky Jaroslava HájkováHana Šmejkalová.