-15 % na koberce s kódem KOBERCE15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Jak se staví sen: Proměna bytu v glamour stylu

Devítinásobná babička Dagmar neměla jednoduchý život. Sama vychovávala své 4 děti, žila od výplaty k výplatě a na partnery neměla štěstí. Dcera Lucie ji přihlásila do proměny, protože si zaslouží hezké bydlení nejen za svou celoživotní péči.

Inspirujte se radikální proměnou interiéru pod taktovkou zkušených designérů. Nový díl pořadu Jak se staví sen se vysílá každé pondělí ve 21:40 na TV Prima, či na webových stránkách.

Interiér, co zamrzl v čase

Dagmar žije v panelákovém bytě o dispozici 2+1 už 38 let. Rekonstrukci ložnice dostala jako dárek k Vánocům od dětí, jinak se za celá léta v bytě nic nezměnilo. A jde to poznat.

Dagmar je šmrncovní paní a designéři chtěli, aby i interiér odrážel její osobnost. Rozhodli se proto ladit interiérové doplňky do elegantního a odvážného glamour stylu.

Výrazným kouskem se v obýváku stal konferenční stolek s mramorovou deskou. Zlaté nástěnné dekorace a svítidla dodala místnosti osobitý nádech.

Obývák „před“ a „po“:

„Funkční zóny“ v obýváku

Díky chytrému členění prostoru se do malého panelákového obýváku vešel navíc nejen jídelní stůl, ale i šicí koutek pro Dagmar, která má ráda ruční práce. Na druhé straně místnosti vznikl i hrací a relaxační koutek pro vnoučátka.

Prosvětlená a uspořádaná chodba

Tmavou a neuspořádanou chodbu se designérům povedlo pomocí světlých barev zkombinovaných s rostlinnými motivy a zlatými dekoracemi přímo rozzářit. Zrcadla zase pomáhají prostor opticky zvětšit.

Proměnu tohoto interiéru měli na starosti designéři Kamila DouděrováFrantišek Kobližka.