-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Jak se staví sen: Proměna v útulný dívčí byt

Čtrnáctiletá Žaneta má za sebou léčbu chemoterapií, ale osud k ní nebyl přívětivý ani v dalších oblastech života. Žije v městském bytě se svou sestrou Eliškou, protože maminka nebyla schopná se o ně postarat kvůli své závislosti.

Sestry budou vděčné za jakoukoliv pomoc designérů s bydlením. Nový díl pořadu Jak se staví sen se vysílá každé pondělí ve 21:40 na TV Prima, či na webových stránkách.

Samostatné dívčí bydlení

Osmadvacetiletá Eliška se už čtyři roky sama stará o sestru Žanetu. Pečovala o ni hlavně v průběhu léčby leukémie. Žaneta je teď v udržovací léčbě a vypadá to, že bude v pořádku.

Eliška dokonce změnila kvůli sestry a covidové situaci práci z kadeřnice na telefonistku, ale už by si přála vrátit se zpět ke kadeřnictví.

Žanetka má sice od nadace Pink Bubble zařízený nový pokojíček, ale jejich kuchyň chodba i koupelna potřebují proměnu jako sůl.

Pokoj pro Elišku

Hlavním nedostatkem v původním Eliščiném pokoji byla stará podlaha a v podstatě žádné úložné prostory. Designéři proto zvolili prostornou skříň i komodu v moderně minimalistickém stylu. Minimalistický ráz nábytku oživili industriálně laděnými stropními svítidly i stojací lampou.

Závěsy, textilní doplňky a opakující se dekor dřeva celý prostor příjemně zútulnily.

Pokoj „před“ a „po“:

Dívčí industriál

V koupelně, chodbě i kuchyni se na stěnách objevuje betonová stěrka, bílé doplňky a výrazně červené akcenty, díky čemuž prostor působí lehce industriálně, ale zároveň útulně.

Koupelna „před“ a „po“:

Chodba „před“ a „po“:

Proměnu tohoto interiéru měli na starosti designéři Andrea HylmarováMarek Povolný.

Další díly Jak se staví sen