-15 % na svítidla s kódem SVITIDLA15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Jak šikovně využít komodu v každé místnosti

Možná jste doteď měli komodu spojenou jen s rustikálním interiérem na chalupě u babičky nebo výhradně jen s ložnicí. Pravda ale je, že tento úložný prostor je čím dál více oblíbený pro svou multifunkčnost, kterou využijete úplně v každé místnosti.Stačí jen vybrat vhodný styl a funkci. A my vám s tím rádi pomůžeme.

Do obýváku: S čestným místem na televizi

Udělejte z komody v obýváku zábavní a hrací centrum. Hodit se bude nízká a dlouhá komoda, která hravě nahradí televizní stolek.

Komoda má většinou dvě části. Prostor se šuplíky, kam schováte všechny nabíječky, baterky a manuály a potom větší volný prostor, kam dáte deskové hry či úložné krabice.

Do jídelny: Na nádobí i lahodné nápoje

Vysoká komoda poslouží na uskladnění sklenic a talířů. S prosklenou části si opravdu krásné kousky můžete vystavit. Do šuplíků pak uložíte příbory, ubrousky a prostírání.

Nebo pořiďte nízkou a dlouhou komodu, kterou budete používat jako místo na přípravu kávy a čajů. Konvice mohou být vystavené nahoře a do zásuvek ukládejte kávu, čaje, šálky a podšálky, sklenice a lžičky.

Do dětského pokoje: Pro rychlý úklid hraček

Roztomilé dětské komody poskytují dostatek prostoru na vše, co děti ve svém pokoji potřebují. Nahoře mohou mít čestné místo nejoblíbenější plyšáci a do šuplíků se schovají všechna autíčka, panenky i puzzle.