100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Jak šikovně využít komodu v každé místnosti

Možná jste doteď měli komodu spojenou jen s rustikálním interiérem na chalupě u babičky nebo výhradně jen s ložnicí. Pravda ale je, že tento úložný prostor je čím dál více oblíbený pro svou multifunkčnost, kterou využijete úplně v každé místnosti.Stačí jen vybrat vhodný styl a funkci. A my vám s tím rádi pomůžeme.

Do obýváku: S čestným místem na televizi

Udělejte z komody v obýváku zábavní a hrací centrum. Hodit se bude nízká a dlouhá komoda, která hravě nahradí televizní stolek.

Komoda má většinou dvě části. Prostor se šuplíky, kam schováte všechny nabíječky, baterky a manuály a potom větší volný prostor, kam dáte deskové hry či úložné krabice.

Do jídelny: Na nádobí i lahodné nápoje

Vysoká komoda poslouží na uskladnění sklenic a talířů. S prosklenou části si opravdu krásné kousky můžete vystavit. Do šuplíků pak uložíte příbory, ubrousky a prostírání.

Nebo pořiďte nízkou a dlouhou komodu, kterou budete používat jako místo na přípravu kávy a čajů. Konvice mohou být vystavené nahoře a do zásuvek ukládejte kávu, čaje, šálky a podšálky, sklenice a lžičky.

Do šatny: Na bezpečné uschování bot

Udělejte z komody botník, do kterého po každé sezóně schováte ty boty, které právě nepoužíváte. Budou tam uložené mnohem lépe než ve sklepě.

Velikost komody vybírejte podle počtu bot, ale nezapomeňte na spoustu šuplíků. Boty můžete do komody ukládat v úložných boxech a speciálních organizérech na boty.

Do dětského pokoje: Pro rychlý úklid hraček

Roztomilé dětské komody poskytují dostatek prostoru na vše, co děti ve svém pokoji potřebují. Nahoře mohou mít čestné místo nejoblíbenější plyšáci a do šuplíků se schovají všechna autíčka, panenky i puzzle.