Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Materiál: Len a bavlna

V létě ochladí, v zimě zahřejí. Pohladí po těle i po duši. Dva zástupci oblíbených tkanin, které mají své místo v šatníku i v interiéru již dlouhá léta. Bavlna a len přinesou domů dotek přírody, pohodlí a styl. Tak se nechte inspirovat naším výběrem

Hebký a jemný textil z přírody

Bavlněná vlákna se rodí ze semen jednoletého keře bavlníku. Z příze se pak vyrábí oděvní, bytové i technické tkaniny. Patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější materiály nejen díky svým vlastnostem, ale i kvůli přístupné ceně.

Výrobky z bavlny jsou pevné, příjemné na omak a prodyšné. Péče o ně je snadná, stačí vyprat na 40°C a ložní prádlo či ručníky v klidu zvládnou i vyšší teplotu.

Kam s ní?

V domácnosti bavlnu najdeme nejčastěji v ložnici, kuchyni či v koupelně.

Ručníky a utěrky jsou savé a dlouho vydrží.

Povlečení, polštářky a plédy zas pomohou nachystat příjemný spánek a pohodlí.

Tradiční a trendy

Jak už z dětství víme z pohádky Jak krtek ke kalhotkám přišel, není tradičnějšího a přírodnějšího materiálu, než je právě len. Pevné vlákno si opět získává čím dál tím větší popularitu.

Pokud se rozhodnete investovat do výrobků z této látky, odvděčí se vám velmi dlouhou životností, pevností, antibakteriálními účinky a hlavně svou přirozenou krásou. V létě krásně osvěží a v zimě prohřeje zkřehlé tělo.

Nabídka lněných produktů