Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Menu
100 KčRegistracePřihlášení100 KčKošík
DomůDomůInspirace

Na návštěvě: V industriální koupelně u blogerky Kitchenette

Markéta Pavleje alias Kitchenette inspiruje svým kulinářským uměním na blogu a sociálních sítích desítky tisíc lidí. A není divu. Recepty jsou vždy vyladěné do sebemenšího detailu. To samé platí i o jejím domově.

Tentokrát nás pozvala do své koupelny, kterou společně s námi zařídila v moderním industriálním stylu. Pojďte na návštěvu!

Industriální koupelna

Vzhledem k tomu, že koupelně dominuje výrazná dlažba, zvolila Markéta doplňky už jen v tlumených neutrálních barvách a matném provedení. Industriální nádech však vnesl do interiéru například stylový držák na ručníky a osvětlení.

Spousta módních výstřelků bývá pouhou sezónní záležitostí, tudíž se takové kousky brzy okoukají. Proto si myslím, že je dobré extravagantně pojímat jen prvky, které lze snadno změnit. Jako třeba nejrůznější doplňky k umyvadlu či vaně, textil, tapety, …

Na správný kousek nábytku či doplňku si ráda počkám a připlatím si za něj, protože vím, že mi bude dělat radost pravděpodobně celý život. Věřím, že tento přístup se i nejvíce shoduje s udržitelným způsobem života.

Více rad a a tipů pro koupelny najdete také zde.