Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok

24.–26. 9. Víkend s Karup Design | -20 % s kódem 20NAKARUP.Vybírejte z oblíbených variabilních pohovek i dalších kousků →

Menu
100 KčRegistracePřihlášení100 KčKošík
DomůDomůInspirace

Na návštěvě: V mid century koupelně u blogerky Anii Dominik

Blogerka Ania Dominik alias Scraperka se bytovému designu věnuje už několik let. A proto při zařizování vlastní koupelny měla naprosto jasnou vizi - chtěla hlavně prostornou, ve které by se mísily klasické kousky s minimalistickými.

Toužila totiž po domacim spa s bílou keramikou, masivním dřevem a kovovými prvky. To se jí nakonec podařilo skloubit a vznikl tak jedinečný mid-century interiér, v němž pomyslnou třešničkou na dortu představují zlacené retro kohoutky a radiátor.

Mid century koupelna

V Aniině koupelně není prostor pro náhodu. Vše je promyšlené. Diky jednoduché barevnosti působí i přes velké množství zlatých prvků vzdušně. Klasický obklad na zdech a černobílá podlaha k sobě také perfektně ladí. Velkou roli však hrají ratanové prvky a dřevo.

Nejvíc zbožňuji svou vanu a večerní domácí spa. Zapálím svíčky, pustím oblíbenou hudbu a do koupele přidám aromatický olejíček… kniha, hrnek horkého čaje nebo sklenička vína a jsem v nebi.

Pokud jde o doplňky jako ručníky, zrcadla, organizéry nebo mýdlenky, pořizuji je spontánně. Spoustu koupelnových skvostů lze najít prostřednictvím e-shopů. Já jsem vsadila na Bonami.

Více rad a a tipů pro koupelny najdete také zde.