-15 % na koberce s kódem KOBERCE15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Na návštěvě: V rustikální koupelně u blogerky Pastellmama

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Pokud máte rádi takový styl bydlení, v němž dominuje bílá barva a světlé dřevo, zřejmě si zamilujete vesnicky laděnou koupelnu maďarské blogerky tvořící pod pseudonymem Pastellmama.

Vyzařuje z ní totiž naprostá pohoda, uvolněnost a klid. Zkrátka koupelnové hygge jak má být. Aby také ne. Atmosféře totiž významně napomáhá nespočet svíček, rustikálních rámů a měkkých textilií.

Tak račte na návštěvu!

Vesnická koupelna

Pro svou koupelnu si Pastellmama vybrala kvalitní nábytek a doplňky v jednoduchých tvarech. Vytvořila tak skvělý základ i pro případné obměny bez ohledu na měnící se trendy. Aby docílila stylově čistého dojmu, ukryla kosmetické potřeby do různorodých košů a dóz.

Textury u dávkovače mýdla a pohárku na zubní kartáčky mě okamžitě zaujaly. Jsou jedinečné, přinášejí trochu hravosti a dokonale se hodí k umyvadlu.

Líbí se mi, když se v koupelně cítím jako doma. Dřevěné rámy na obrazy, nadýchané koberce, vonné svíčky a květinové dekorace tento útulný pocit rozhodně umocňují. Proto k mým oblíbeným kouskům patří i lněný pytel na prádlo s květinovým motivem. Okamžitě mi připomene příjemnou koupel s okvětními lístky růží.

Více rad a a tipů pro koupelny najdete také zde.