Sleva 500 Kč nebo 2 000 Kč na váš nákup | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Proč nakupovat zahradní nábytek online?

MICHAELA ŠELENBERKOVÁ • 25. LEDNA

Venku zatím sněží, ale do pár měsíců se začne všechno zelenat a vy už se určitě nemůžete dočkat, až se uvelebíte na svém balkonu či zahradě. Teď můžeme začít váš venkovní prostor společně plánovat a zvládneme to i bez kamenných obchodů. V předsezóně navíc i s příjemnou slevou.

1. Nakupujete z pohodlí domova

Nakupování na internetu je čím dál tím víc populární. Vždycky totiž máte něco lepšího na práci než objíždět obchody a prožívat partnerské krize při výběru svíček a květináčů. V internetových obchodech neexistuje otevírací doba, takže si můžete vybírat třeba i o půlnoci, v pyžamu, bez front a davu lidí.

Naši nákupčí objeli světové veletrhy za vás a vybrali to nejlepší, co je na trhu k dostání. Díky tomu vy už nikam jezdit nemusíte. Všechno pořídíte pomocí pár kliknutí a pak už si jen stačí počkat, až u vašich dveří zazvoní kurýr, který vám objednávku donese až do bytu.

2. Vždy vám rádi s výběrem pomůžeme

Možná už máte nějakou zahradní houpačku vyhlédnutou, ale obáváte se toho, že si na ni nemůžete posedět a osahat si ji. Na internetu navíc není žádný fyzicky přítomný prodavač, kterého se doptáte. Všechny tyto obavy chápeme. Na druhou stranu, onen prodavač může být jen neškolený brigádník, který o sortimentu nemá velký přehled a kolik znáte prodejen, kde mají vystavené opravdu všechno své zboží?

Proto jsme se rozhodli vyrazit úplně jinou cestou a výběr vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit.

Víte, co objednáváte:

Pro každý produkt zajišťujeme kvalitní fotky a co nejkonkrétnější informace o rozměrech, materiálech i údržbě. Každý náš produkt navíc spadá do jedné ze tří kategorií kvalit - basic, extra a premium, takže přesně víte, co od daného produktu můžete čekat.

Zboží snadno vrátíte:

Pokud přeci jen nebudete spokojení, máte 365 dní na reklamaci. Objednávku můžete vrátit na kterékoliv z našich prodejen nebo si pro ni přijede kurýr, který za vás po domluvě může zásilku i zabalit. To je lepší představa, než se snažit houpačku vtěsnat do kufru auta, co myslíte?

Najdete u nás radu i inspiraci:

Dáváme pro vás dohromady různé průvodce výběrem a inspirativní videa, články a kolekce produktů pro balkony, terasy i zahrady. Co se nedočtete na webu, s tím vám rádi poradíme. Stačí napsat e-mail nebo zavolat. K dispozici máme odborníky na interiéry.

3. Nákup je bezpečný

Jak už jsme zmínili, chceme vám každý kousek co nejvíce přiblížit, abyste přesně věděli, co vám domů dorazí. Jasné obchodní podmínky, informace o způsobu dopravy, vrácení či reklamace jsou samozřejmost.

Kromě toho dostanete elektronickou účtenku, kterou nemusíte nikam složitě zakládat pro případnou reklamaci.

V neposlední řadě, pokud by vám objednávku dovezli poškozenou, stačí sepsat s dovozcem protokol a obratem vám pošleme nový kousek.

Zajímá vás, co všechno na zahradu či terasu můžete pořídit?