Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Posviťte si na novinky v osvětlení

Svítidla a lampy jsou více než jen pouhé zdroje světla. Jsou to také stylové doplňky, které podtrhují dojem celé místnosti. Podle intenzity světla navíc mohou vytvářet různou náladu a proto je důležité vybrat správné osvětlení, které umocní atmosféru domova.

Inspirujte se novými závěsnými svítidly, stolními, stojacími a nástěnnými lampami.

Závěsná svítidla

Závěsná svítidla jsou častou dominantou místnosti a proto byste si měli dát opravdu záležet na jejich výběru. Krásně bude vypadat lustr v obývacím pokoji nebo v kuchyni nad jídelním stolem.

Prohlédněte si originální a designové kousky, které osvětlí a zároveň ozdobí každý moderní interiér, a to i tehdy, když nejsou zrovna rozsvíceny.

Stolní lampy

Stolní lampičky v mnoha barvách, tvarech a designech je radost vybírat. Nejlépe vám poslouží na pracovních stolech, v ložnicích na nočních stolcích, ale i na komodách v obývacích pokojích.

Stojací a nástěnné lampy

Stojací a nástěnné lampy jsou oblíbené nejen kvůli tomu, že umí zkrášlit jakýkoliv pokoj, ale také proto, že jsou účelné.

Místnost neosvětlují úplně, což může skvěle podtrhnout atmosféru, pokud se chcete třeba jen dívat na televizi. Zároveň ale poskytují dostatek světla i pro čtení oblíbené knížky.