Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
100 KčRegistracePřihlášení100 KčKošík
DomůDomůInspirace

Objevte žhavé novinky do kuchyně

Stalo se vaření a pečení vaším koníčkem? Pak si určitě prohlédněte naše nové kuchyňské pomocníky, které vám svou kvalitou a neotřelým designem ulehčí a zpříjemní přípravu jakéhokoliv pokrmu.

Na Bonami nyní najdete velký výběr hrnců a pánví, forem na pečení, produktů na vakuování a spoustu krásného designového nádobí.

Hrnce a pánve na vaření

Toužili jste někdy o tom, že budete vařit jako skutečný profesionál? S novinkami od značek Hendi, Pentole Agnelli, Kela nebo de Buyer to půjde snadno.

V kvalitních hrncích a pánvích se vám dobroty nebudou připalovat a oceníte i snadnou údržbu a vysokou odolnost. Při správné péči vám vydrží po generace.

Formy na pečení

Také jste vždy obdivovali umělecké výrobky vaší oblíbené kavárny nebo cukrárny? Nyní si můžete i doma upéct dezert, který bude vypadat jako od cukrářky.

S formami od značek Guardini a de Buyer dodáte i obyčejnému dezertu punc luxusu. Jejich neotřelé tvary a kvalitní materiály s nepřilnavým povrchem pomohou vaši sladkou tečku vyzdvihnout na vyšší úroveň.

Vakuování

Už vás nebaví neustále vyhazovat prošlé jídlo z lednice? Vsaďte na vakuování!

Díky vakuování vydrží potraviny až 5x déle čerstvé a záchovávají si původní hodnoty. Vakuování navíc chrání jídlo před plísněmi, bakteriemi i vlhkostí.