-15 % na svítidla s kódem SVITIDLA15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Postav si sen: Proměna chatky v plnohodnotný domov

Pro Radku a její dva syny se nepředstavitelné stalo skutečností. Díky manželovi, který se zadlužil, zpronevěřil peníze a nakonec skončil ve vězení, přišli doslova o střechu nad hlavou. Kromě rodinného domu musela Radka nakonec prodat i rekreační chatku a pozemek, která jim poskytovala dočasné útočiště.

Nyní žijí v pronajaté chatce, která není zateplená ani uzpůsobená běžnému životu. S pomocí designérů se ale podařil pro rodinu vytvořit důstojný a plnohodnotný domov.

Radka má vystudovanou průmyslovku a aktuálně pracuje v kuchyňském studiu jako projektantka a prodejkyně. Práce ji naplňuje a dodává sebevědomí, ale protože je na všechno sama, je na tom finančně stále špatně. Její syny Jirku a Honzu baví parkúr a mini házená.

Chatky v chatové osadě, kde se syny aktuálně bydlí, jim sice poskytují střechu nad hlavou, ale nejsou určené k celoročnímu užívání. Radka se obává, že bez pomoci by už další zimu v chatičce nezvládli.

Pro designéry tedy bylo hlavním cílem vytvořit funkční kuchyňku s jídelnou a obývák s pracovním koutem, kde si budou moci kluci dělat úkoly do školy.

Celý interiér je laděn ve světlém dekoru dřeva doplněný veselými akcenty ve žluté barvě na židličkách, taburetu a dalších textilních doplňcích.

Výrazným prvkem, který podporuje útulnost celého prostoru jsou dlouhé textilní závěsy v kuchyni a předsíni, které zakrývají a zčásti izolují celoprosklené stěny.