Mid Season Sale | Ušetřete až 40 % →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Proměna prodejny s pánským oblečením

Designový návrh · Klára Němečková

Nevšední zadání bylo pro designérku Kláru zajímavou výzvou. Prostor prodejny byl velmi specifický a musel splňovat mnoho požadavků a být funkční jak pro majitele značky Justin Paukin, tak i pro jeho zákazníky.

Zadáním pro designérku bylo zpracovat slovenskou prodejnu s pánským luxusním oblečením. Netypický interiér je v tomto případě rozdělený do jednotlivých funkčních zón.

Designérka Klára rozčlenila prostor na část s regály a stojany, privátní zónu pro zákazníky a čekárnu s úložnými prostory. Výsledkem je reprezentativní vzdušný interiér v tlumených barvách s moderním charakterem.

Moodboard

Interiér prodejny designérka ladila do moderního stylu a vybrala paletu neutrálních tónů.

Převažuje šedá s akcenty zelené, aby prostor působil lehce a zároveň reprezentativně. Zvolený výběr barev odráží pánský styl interiéru.
Barevnou paletu vám designér ukáže pomocí moodboardu, výsledek bude ladit do posledního detailu.

Řešení interiéru

Dispozice prodejny je specifická svými zónami, každá z nich svou vlastní funkcí. Nábytek z masivního dřeva a tlumené barvy zde proto byly jasnou volbou.

Privátní zóna je umístěna v zadní části prodejny, což umožňuje osobní komunikaci se zákazníkem a vyvarování se nepříjemného rozptýlení od okolí.

Designérka Klára se zaměřila především na osvětlení. Pro interiér luxusní prodejny vybrala bodová světla v liště. Ta mohou majitelé nasměrovat tam, kam potřebují. Vhodnější jsou chladnější tóny světla.

Tipy designéra

• Designérka doporučuje v této dispozici využít prostor mezi sloupy pro kabinky, které vytvoří hezký předěl mezi privátní zónou.

• Vsadila na kvalitní materiály, jako kov a masivní dřevo, které zůstanou dlouho krásné a nadčasové.

• Hlavní roli v tomto interiéru hrají pánské obleky na míru. Důležitá je správná prezentace vystaveného zboží. Designérka proto zvolila nábytek, který v interiéru zákazníka vizuálně neruší a neubírá jeho pozornost od vystaveného zboží.

Klára Němečková

Designérka Klára netvoří interiér, ale domov. Jejím hlavním cílem je, abyste se ve svém domě či bytě cítili dobře.

Respektuje styl klientů, který obohatí o své zkušenosti tak, aby vznikl funkční prostor. Má ráda přírodní materiály a nadčasovost.

Služba Bonami návrh interiéru - od projektu k vysněnému domovu již za 2 týdny.   Více informací →