Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
300 KčRegistracePřihlášení300 KčKošík
DomůDomůInspirace

Prostřete stůl designovým nádobím

Z něčeho tak rutinního jako je jídlo můžete pomocí hezkého designového nádobí hravě udělat událost, na kterou se jen tak nezapomíná. Inspirujte se výběrem těch nejkrásnějších talířů, misek a skleniček, které povýší vaše stolování o úroveň výš.

Nadčasový porcelán

Porcelánové nádobí má u nás dlouholetou tradici a jeho obliba neklesá. Mění se však vkus zákazníků, a tak vedle klasických tvarů i barev vznikají stále nové designové kousky, které jsou opravdu jedinečné.

Porcelánovému nádobí stále vévodí čistá bílá barva a netradiční tvary. Velmi populární je také květinový motiv a zlaté okraje.

Nádobí na japonské jídlo

Pozvěte přátele na společnou večeři se sushi a saké a vytvořte pro ně dokonalý kulinářský zážitek. Abyste naladili tu správnou atmosféru, je důležité jídlo servírovat na nádobí k tomu určené.

Co třeba od značky MIJ? Nádobí se dováží přímo z Japonska, je vyrobené z odolné přírodní keramiky a díky ruční výrobě je každý kus originál.

Nádobí s květinovým motivem

Toto nádobí je jedním z nejoblíbenějších, protože dokáže zútulnit, rozveselit a dodat stolování nádech romantiky. Díky nádobí s květinovým vzorem už prostřený stůl nemusíte příliš zdobit.

Moderní designové nádobí

Květinový vzor ani porcelán není nic pro vás? Pak vás jistě učaruje moderní nádobí v minimalistickém stylu, kterému vévodí především pastelové barvy, glazura a jemný „kropenatý" vzor.