-15 % na koberce s kódem KOBERCE15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Rozhovor s designérkou: Klára Němečková

Jaký interiérový styl je Kláře nejbližší a co by ráda poradila lidem ještě před zařizováním interiéru? Nahlédněte s námi do myšlenek jedné z designérek naší služby Bonami návrh interiéru.

Seznamte se:Klára Němečková

Klára se interiéry zabývala vždy, jen to bylo pro radost. Až s vybavováním vlastního domu se rozhodla (jak to tak bývá), že do toho šlápne naplno. Díky tomu se interiérovým designem zabývá od roku 2016, a má za sebou desítky projektů a spokojených klientů.

Baví ji styl, který vytváří pohodlné domovy. Styl, kde se budete cítit v klidu, v pohodě a v teple. Styl, který je nadčasový a nestojí na posledních trendech, které mohou brzy pominout.

Jaký je váš nejoblíbenější interiérový trend a proč?

Pocházím z vesnice a už od mala jsem byla obklopena starým nábytkem a dřevem. Proto je mi blízký rustikální styl a momentálně trochu retro - v současné době například v podobě oblých tvarů nábytku. Určitě vítám zemité barvy, důraz na přírodnější materiály a hodně zeleně.

Bonami návrh interiéru je ideální variantou pro drobnější úpravy interiéru.

V čem spatřujete největší výhody služby Bonami návrh interiéru?

V rychlosti a hladkém průběhu pro zákazníka. K tomu se přidává příjemná cena. Zákazník má na pár kliknutí nakoupeno a to vše především z jednoho eshopu. Samozřejmě, někdy se objeví tipy na produkty i jinde, ale nestane se to, že byste hledali na 20 různých eshopech. Je to ideální varianta pro drobnější úpravy interiéru.

Proč byste tuto službu zákazníkům doporučila?

Dostanete v podstatě to, co byste dostali při klasickém procesu návrhu interiéru. Samozřejmě tu pro vás designér nebude “na drátě” kdykoliv, ale máte ještě dost času na doplňující dotazy. Je to zkrátka zjednodušená verze. Líbí se mi rychlost, v jaké zákazník návrh dostane. Taky je skvělý různorodý výběr variant.

Proč využít služeb interiérového designéra? Jak vám taková spolupráce usnadní vyladění vašeho interiéru?

Zákazník si nemusí lámat hlavu s hledáním různých kombinací nábytku a doplňků. Najdeme a navrhneme to za ně. Navíc máme na začátku dost prostoru k tomu, abychom zákazníka poznali a věděli, jaký má vkus. Takže to navrhujeme opravdu přímo pro něj.

Jakých největších chyb se lidé při zařizování domova dopouštějí a čeho se tedy vyvarovat?

Myslím, že se obecně my všichni necháme často ovlivnit a mnohdy se nadchneme pro designový kousek nebo solitérní typ nábytku a už nepřemýšlíme o zbytku. Když už má někdo chuť investovat do bydlení, mělo by to být předem promyšlené a mít svůj účel.

Jaké jsou vaše nejoblíbenější produkty na Bonami, který ráda používáte ve svých návrzích a proč?

To, že tíhnu spíše k rustikálnu neznamená, že nikdy nejdu při zařizování interiérů jiným směrem. Tyhle židle jsou super ke skandinávskému stylu, moderně, ale skvěle vyniknou i u oprýskané zdi.

S neustálou potřebou být víc v souladu s přírodou a obklopovat se jí, chceme okolo sebe květiny. A tenhle závěsný květináč se hodí vážně kamkoliv.

Nadčasový kousek a přesně ten typ solitérního nábytku, který chceme mít. S rozmyslem.

Řezané květiny to vždycky všude oživí. A když Vám je náhodou nikdo nedonese, vypadá váza krásně i samotná.

Skvělý doplněk, když nevíte co, ale něco ta zeď chce. Oceníte v předsíni a stejně tak i v obýváku. Vypadá super kdekoliv.

Nejsem moc fanda televizních stolků obecně. Tenhle je jiný, nadčasový a je ve více různých variantách.

Jaké značky v oblasti home dekoru a nábytku jsou na Bonami vaše nejoblíbenější a proč byste je zákazníkům doporučila?

Originalita, vtipné, nevšední a mnohdy nečekané tvary, přírodní materiály a široké spektrum výrobků:

Jednoduché kousky nábytku v jednoduchém většinou moderním stylu. Momentálně pokukuji po lustrech z kolekce Lena:

Trošku glamour styl. Jejich odkládací stolky se zlatými liniemi jsou super. Ale vlastně všechno od nich mám ráda. Mají styl a ucelený koncept:

Kare Design asi známe všichni. Koukám po nich, když hledám něco více “crazy”: