-15 % na koberce s kódem KOBERCE15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Rozhovor s designéry: Karolína Velešíková a Petr Pobořil

Jak přistupují k navrhování interiérů pro své klienty, které trendy je zaujaly a čeho se při zařizování interiéru nejlépe vyvarovat? Zjistěte jak to vidí Karolína s Petrem, designéři naší služby Bonami návrh interiéru.

Seznamte se:Karolína Velešíková a Petr Pobořil

Společně pracují druhým rokem na kompletních návrzích interiérů a studií staveb. Karolína je snílek a Petr realista s pevnýma nohama na zemi. Karolína tedy zastává hlavě tvůrčí stránku a Petr dokončuje a koordinuje veškeré technické záležitosti.

Jejich návrhy odráží jejich rukopis i požadavky klientů. Rádi pracují hlavně s přírodními materiály, betonem i výraznými barevnými prvky. Vždy se však snaží najít pro každého klienta tu správnou cestu za jejich vysněným prostorem.

Jaký je váš nejoblíbenější interiérový trend a proč?

V našem případě se aktuálními trendy neřídíme. Snažíme se hlavně naladit na stejnou vlnu s klientem, a zároveň se vyhnout nelichotivým kombinacím. Každý člověk má svou představu o ideálním interiéru, kde se cítí dobře a co se naopak člověku nelíbí. Trendy jsou sice fajn, ale z dlouhodobého hlediska nejsou všechny úplně udržitelné a časem se mohou okoukat.

Pokud bychom však měli vybrat z dnešních trendů, tak to jsou určitě vracející se barevnost, maloformátové obklady a organické tvary dekorací a nábytku.

Rádi kombinujeme různé materiály a povrchy, aby výsledek působil zajímavě a nadčasově. Baví nás používat neotřelé prvky, které interiéru dodají šmrnc.

V čem vidíte největší výhody služby Bonami návrh interiéru?

Jde o rychlé a dostupné propojení klientových představ s výsledky designéra, díky kterým si klienti rozšíří obzory o svém vybraném prostoru a vyvarují se zbytečným chybám v kompozicích.

Proč byste tuto službu zákazníkům doporučila?

Největší výhodou této služby je rychlost, časová i finanční dostupnost, online prostředí a to, že všechny výrobky lze objednat na jednom místě.

Jakých největších chyb se lidé při zařizování domova dopouštějí a čeho se tedy vyvarovat?

Nejsou to asi chyby, spíše úhel pohledu každého z nás. Například lidé si kupují předměty bez jejich návaznosti na zbytek prostoru. Dále také kombinují příliš mnoho barev a materiálů, které spolu nepůsobí jako jeden celek. Typickým problémem je také tvoření domácích „výstavek“ na policích a shromažďování nepraktických předmětů.

V interiérech ceníme jednoduchost, celistvost a praktické vychytávky. V našich návrzích se neobejdeme bez živých rostlin a kvalitních přírodních materiálů.

Jaké značky v oblasti home dekoru a nábytku jsou na Bonami vaše nejoblíbenější?