Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok

24.–26. 9. Víkend s Karup Design | -20 % s kódem 20NAKARUP.Vybírejte z oblíbených variabilních pohovek i dalších kousků →

Menu
100 KčRegistracePřihlášení100 KčKošík
DomůDomůInspirace

Správné velikosti pohovek pro garsonku i loft

Spousta lidí si vybírá pohovky, které jsou pro jejich interiér příliš malé nebo velké. I když je 3místná rohová pohovka jistě pohodlná, do malé garsonky se zkrátka nehodí a naopak malý gauč se ve velkém domě zbytečně ztratí. Neudělejte stejnou chybu a pojďte s námi objevit, jaká velikost pohovky je pro vás ideální.

1.Velké a otevřené prostory

Žijete v rozlehlém domě nebo loftu se štědrým počtem m2? Rozhodně vybírejte velké 4místné nebo 5místné pohovky, které klidně doplňte ještě o křesla a taburety.

Rozděl a panuj

Pohovky do L nebo rovnou do tvaru U pomohou prostor dobře rozčlenit. Nestavte je ke zdi ale naopak doprostřed místnosti. Šikovně s nimi oddělíte obývací místo od kuchyně či jídelny.

2. Malé prostory

Do menší místnosti či do garsonky vybírejte dvoumístné variabilní pohovky, které můžete v případě potřeby rozložit a doplnit pufy a polštářky.

Chce to odlehčit

Rozlučte se s těžkotonážní gauči, které ubíjí prostor. Pohovky na vysokých nohách mají zespodu volný prostor, což malý interiér pocitově provzdušní.