Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Domácí pohoda u maďarské návrhářky Cselényi Eszter

Pokud máte rádi atmosféru starých časů a prostor provoněný živými květy, bude se vám líbit i pozitivní energií nasycený byt maďarské módní návrhářky Eszter Cselényi.

Eszter stojí za úspěšnou módní značkou CELENI. Svět filmů ožívá nejen v jejích kolekcích, ale také v jejím bytě. Je milovnicí orientální kuchyně, krémových polévek a ráda si při servírovaní chutného a zdravého jídla dává záležet i na dokonalém stolování. Kromě královského hodování je její domov ideálním místem také pro práci i odpočinek. Přesvědčte se sami!

Záplava květin a vůní

"Mám velké štěstí, že můžu žít a tvořit v bytě plném slunečního světla. V tomto období si ráda užívám vůni koření a čajů, které jsem si dovezla ze vzdálených míst. Vždy se snažím mít doma čerstvé květiny. Dávají lidem pozitivní pocit v kterémkoli ročním období. Proto ani váz nikdy není dost!“

Fotografie: Darabos György

Zdravé požitkářství

„Pro mě je vaření každodenní záležitostí, která se kvůli mé cukrovce stala nevyhnutelným koníčkem. Zároveň v každém jídle vidím krásu. Miluji barvy, speciality orientální kuchyně, krémové polévky, ovocné koláče a Buddhovy mísy - není nad kreativní směs barevných, rozmanitých a zdravých surovin.”

Ve světle svíček

"Vždy mám stůl pěkně prostřený, i když je to jen rychlá snídaně. Ráda zapaluji svíčky, vytváří totiž velmi dobrou atmosféru. Prázdniny a setkávání přátel je pro mě skvělou příležitostí jak naplno projevit svou vášeň pro krásné stolování.”

Samet jako "staronový" trend

"Po večeři často odpočívám v tomto zeleném křesle, které je představitelem mé lásky k sametu a moderním a pohodlným kouskům. Samet mě vždy lákal a tak mě potěšilo, že se před pár lety opět vrátil do módy. Trendy v nábytku a módě jdou vždy ruku v ruce s tím, co vidíme i v různých módních publikacích."