-15 % na koberce s kódem KOBERCE15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Tipy na dárky podle Martiny Pártlové

Nevíte, jaký vánoční dárek pořídit svým dětem, partnerovi či kamarádkám? Inspirujte se tím, co pod stromečkem najdou nejbližší zpěvačky Martiny Pártlové. Na Martě se nám líbí to, že našla krásné a praktické dárky, ale vždy vybrala takové, které se budou hodit i jí. A to se cení!

Dárky pro sebe

Tož sobě pořiďte stylové nádobí. To zaujme natolik, že odvede pozornost od jídla, které se vám zcela výjimečně nepovedlo.

Dárky pro kamarádku

Doby, kdy bylo vybavení do kuchyně sakra nechtěným dárkem, jsou pryč! Dejte kámošce konvici, ve které vám bude dělat na návštěvě kafe. Třeba tuhle retro od Smeg. A kupte jí i kelímek, když si to kafe budete chtít vzít s sebou. PS: Kelímek samozřejmě může sloužit i na svařáček, to dá rozum.

Dárky pro dítě

Dnešní doba je výborná v tom, že dárky pro děti už nejsou v devadesátkovým stylu, který vám svým super vzhledem zničily celej váš vyňuňanej interiér. Dneska jsou hračky sakra stylový a roztomilý tak, že si většinu kupujem pro sebe. Ale budeme dělat, že je to hlavně pro ty děti, můžeme se tak domluvit?

Dárky pro partnera

Gramofon je dost cool retro doplněk do interiéru, takže tím dáte i dárek samy sobě. Navíc můžete partnerovi ke všem svátkům a výročím dokupovat nové desky. Třeba Martinu Pártlovou a Čechomory.