Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Jedna pohovka ve třech stylech

Střídá se váš vkus jako počasí, a tak si nejste jistí, která pohovka je pro vás ta pravá? Vsaďte na elegantní a pohodlnou sedačku Bobochic Balio.

Máme důkaz, že tomuto kousku sluší různé styly: moderní scandi, osobitý industriál i nevšední glamour. Stačí jen vědět, jak zkombinovat ty správné doplňky a dekorace. Přesvědčte se!

Osobitý industriál

Výrazný styl se bude hodit pro ty, kterým imponuje atmosféra newyorských loftů, v nichž se mísí kousky inspirované průmyslovými halami z počátku minulého století a moderní prvky.

Chladivému kovu bude slušet kombinace s živou kresbou dřeva, kůží i kožešinou. Barevnou paletu v neutrálních odstínech šedi zkuste oživit pár akcenty hořčicové, karamelové či tmavě modré.

Svěží scandi

Se skandinávským stylem nešlápnete nikdy vedle. Díky jednoduchým tvarům a účelnému designu se totiž jen tak neokouká. A pokud vás přeci jen strohý a minimalistický vzhled přestane bavit, snadno jej oživíte dekoracemi a doplňky různých stylů i barev.

Vzdušnou atmosféru ve svém obýváku vytvoříte například pastelovými odstíny zelené a mentolové, kterou se nemusíte zdráhat využít ani na zdi - třeba v podobě výrazné tapety. U zbylých kousků se už ale spíše držte jednoduchých tvarů a světlých barev.

Nezapomeňte na dostatek pohodlných polštářků a rostlinstva. Příjemná atmosféra bude zaručena.

Vznešený glamour

Noblesní nádech vnesete do obýváku kousky, z nichž sálá větší než malá dávka luxusu. Opulentního dojmu dosáhnete prvky, které působí draze. Takže přednost mají ty v metalických odstínech a s mramorovými akcenty. Nezapomeňte ani na huňaté polštáře, s nimiž docílíte ohromujícího dojmu.

Abyste však nesklouzli ke kýči, vyvažte hutné materiály a těžké prvky subtilnějšími kousky, což zajistí například několik tvarově jednodušších dekorací a konstrukčních prvků, jako jsou například kovové nohy či podstavce stolů ve formě výpletu.

Více rad a tipů najdete zde