-15 % na vše s kódem NAROZENINY15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na vše s kódem NAROZENINY15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošíkMenu

Udržte potraviny čerstvé - vsaďte na vakuování

Snažíte se žít udržitelně, ale přesto se vám čas od času „povede“ vyhodit zkaženou porci jídla nebo v ledničce dávno zapomenutou zeleninu? Možná tedy oceníte skvělou vychytávku, která udrží vaše jídlo i ingredience déle čerstvé.

Pojďte s námi objevit funkčnost a všechny výhody domácího vakuování potravin, které si můžete užít s produkty značky Zwilling.

Co vše je k vakuování potřeba?

Základním kouskem pro domácí vakuování je nabíjecí elektronická pumpa, která váží pouhých 300 g, jednoduše se obsluhuje, je tichá a nepotřebujete k ní žádné elektronické dráty. Pumpa se navíc automaticky vypne při dosažení správného vakua. K ní si pak pořídíte libovolný počet skleněných nebo plastových dóz a sáčků v různých velikostech, podle vlastní potřeby a velikosti vaší rodiny.

Postupně můžete přikoupit další boxy či opakovatelně použitelné sáčky a díky nim se pak můžete nadobro rozloučit s používáním neekologických a jednorázových potravinových sáčků a fólií.

V čem je výhoda vakuování?

Udrží vaše potraviny až 5x déle čerstvé. Díky tomu nebudete muset chodit tak často na nákup a ušetříte si spoustu času. Uchovává svěží vůni i chuť potravin, žádný strávník tak neodhalí, že jste oběd uvařili již před pár dny. Přípravu jídel si tak budete moci plánovat dopředu.

Vakuování předchází “spálení” potravin ke kterému dochází při nesprávném zmrazení. Sáčky můžete využít k přípravě masa metodou sous vide. Vakuováním urychlíte proces marinování masa na gril jen na půl hodiny.

Značka Zwilling vyvinula dokonce i mobilní aplikaci, která vám pomůže díky QR kódu na každé krabičce hlídat datum spotřeby daného obsahu.

Jak se o dózy a sáčky postarat?

Vakuovací dózy, víčka a sáčky Zwilling nevyžadují žádnou speciální péči. Jsou vhodné nejen do ledničky, mrazničky, ale například i do mikrovlnné trouby. A abyste s nimi neměli opravdu žádnou práci, můžete je rovnou zavřít do myčky.