-10 % na pohovky s kódem POHOVKY10*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-10 % na pohovky s kódem POHOVKY10*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošíkMenu

Udržte potraviny čerstvé - vsaďte na vakuování

Snažíte se žít udržitelně, ale přesto se vám čas od času „povede“ vyhodit zkaženou porci jídla nebo v ledničce dávno zapomenutou zeleninu? Možná tedy oceníte skvělou vychytávku, která udrží vaše jídlo i ingredience déle čerstvé.

Pojďte s námi objevit funkčnost a všechny výhody domácího vakuování potravin, které si můžete užít s produkty značky Zwilling.

Co vše je k vakuování potřeba?

Základním kouskem pro domácí vakuování je nabíjecí elektronická pumpa, která váží pouhých 300 g, jednoduše se obsluhuje, je tichá a nepotřebujete k ní žádné elektronické dráty. Pumpa se navíc automaticky vypne při dosažení správného vakua. K ní si pak pořídíte libovolný počet skleněných nebo plastových dóz a sáčků v různých velikostech, podle vlastní potřeby a velikosti vaší rodiny.

Postupně můžete přikoupit další boxy či opakovatelně použitelné sáčky a díky nim se pak můžete nadobro rozloučit s používáním neekologických a jednorázových potravinových sáčků a fólií.

Jak se o dózy a sáčky postarat?

Vakuovací dózy, víčka a sáčky Zwilling nevyžadují žádnou speciální péči. Jsou vhodné nejen do ledničky, mrazničky, ale například i do mikrovlnné trouby. A abyste s nimi neměli opravdu žádnou práci, můžete je rovnou zavřít do myčky.