Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
300 Kč pro vásRegistracePřihlášení300 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Vánoční prostírání v rustikálním stylu

Tradiční sada nádobí, přírodní prvky a záře svíček rozplývající se po celém prostoru. Představujete si tak vysněnou výzdobu štědrovečerní jídelny?

Inspirujte se slavnostním prostírám podle Zdenky Záhumenské, zakladatelky úspěšného projektu Sí, Toskánsko!. Zaručujeme vám, že se budete cítit u stolu jakoby jste trávili Vánoce přímo v srdci kouzelného Toskánska.

Sáhněte po přírodních doplňcích

Jsou nejen esteticky zajímavé, ale i velmi příjemné na dotyk. Přírodní materiály tvoří základ stolování v rustikálním duchu. Zvolte proto utěrky, běhouny a ubrousky ze lnu, který je po každém vyprání ještě jemnější.

Textilní prostírání a ubrousky navíc můžete používat opakovaně, a tak vás může hřát dobrý pocit, že chráníte životní prostředí.

Jídlo podávejte na klasickém nádobí

Sada talířů a misek v tradičně bílém provedení vnese do jídelny pocit lehkosti a něhy. Vaše s láskou připravené vánoční menu tak ještě víc vynikne a hosté si jídlo užijí i očima.

Porcelán, kamenina a sklo jemných tvarů výrazně přispějí k neopakovatelnému gurmánskému zážitku.

Vytvořte romantickou atmosféru

Teplo a záře svíček k štědrovečerní večeři neodmyslitelně patří. A i u nich platí, že se v jednoduchosti skrývá krása. Jejich mihotavé světlo ještě lépe vynikne v kontrastu se skleněnou vázou a přírodním prostíráním.

Zabalte dárky stylově

Pokud si chcete vytvořit rustikální Vánoce do posledního detailu, zabalte dárečky pro své blízké do balícího papíru s motivem drobných kvítků či listů. Dárky pod stromečkem ještě víc rozkvetou do krásy.

Vneste do domova teplo

Po vydatné večeři není nic lepšího než relax v obklopení pohodlných polštářů a huňatých kožešin. Zútulněte svůj interiér dřevěnými dekoracemi, lucernami, zelenou girlandou a vychutnávejte si pohodlí tak, jak to nejlépe umí právě v Toskánsku.

Objevte ještě víc vánoční inspirace