Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Ať je ten nový (rok) o něco lepší!

Uplynulý rok místy více připomínal béčkový sci-fi film než skutečný život, a tak tajně doufáme, že ten letošní nabere nový směr. ♥ Celkové dění sice svou troškou ovlivníme jen částečně, ale aby naše dny byly ještě o něco lepší, dokáží zařídit úplné maličkosti.

Proč si třeba nedat předsevzetí omezit jednorázové obaly na minimum? Řešením je stylový hrnek na kávu nebo box na obědy s sebou. Zato naším favoritem mezi předsevzetími je umět si najít malou chvíli na relax úplně každý den. Inspirujte se naším výběrem doplňků, které vám s tímto záměrem pomůžou.

Zbavte se zbytečného stresu

To se lehce říká, ale hůře aplikuje. Pro začátek bude stačit, když se o to aspoň pokusíte. Pomůže vám vědomí, že jste na nic důležitého nezapomněli. Lépe to půjde s přehledným diářem nebo zápisníkem ♥

Neodbývejte se

A už vůbec ne, co se jídla a pití týče. Dopřávejte si oblíbené pochoutky kdykoliv a kdekoliv díky svačinovým boxům, cestovním lahvím i termohrnkům. Navíc budete styloví i eko, až si necháte udělat kávu s sebou do vlastního hrnku ♥

Relaxujte. Častěji!

Víme, jak je těžké ukrojit si kousek času ve všedním kolotoči jen a jen pro sebe. Ale stojí to za to. Vaše vyrovnané nové já ocení váš partner, děti i kamarádi. Zpříjemněte si chvilku pro sebe nejvoňavější solí nebo mýdlem z české výroby.