Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Vytvořte si díky textilu útulný obývací pokoj

Obývací pokoj je jednou z nejdůležitějších místností domova. Je hlavním centrem dění a mnohdy se mění na kancelář, tělocvičnu, v některých případech i bar či domácí kavárnu. Proto by tato místnost měla kromě praktické stránky působit příjemně a útulně.

Nejsnadnější cestou, jak obývák vyšperkovat k dokonalosti je pomocí bytového textilu. Kombinace pohodlných plédů, stylových koberců a polštářů v různých barvách a materiálech zajistí živý, pestrý a velice osobitý vzhled pokoje. ♥

Kusové koberce mají v našich domácnostech nezastupitelné místo. Často se zdá, jako by bez nich místnost nebyla kompletní.

Kromě toho, že dokonale zútulní obývací pokoj, jsou také skvělými pomocníky v boji proti lezavému chladu od podlahy a při vylepšování akustických vlastností místnosti.

Nejspíš nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak zútulnit nejen obývací pokoj je přidat hromadu měkkých polštářků v nejrůznějších barvách a materiálech.

Až se do nich zaboříte, bude vám jasné, že to je přesně to, co vašemu obýváku chybělo.

Ať už máte pléd přehozený kolem ramen nebo jen ledabyle, ale stylově pohozený na pohovce, je to jeden z nejsnazších způsobů, jak obýváku dodat příjemnou atmosféru.

Pro někoho jsou závěsy přežitkem, pro jiného stylovým doplňkem. Jednobarevné i vzorované závěsy mohou být skvělým oživením obýváku.

Barevně se dají sladit s doplňky, aby místnost působila kompaktně. Výraznější barva, která se nikde jinde v místnosti nenachází ji zase může celou rozzářit.