Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Jak si zařídit pohodlný venkovní home office

Máte pocit, že vám to na čerstvém vzduchu lépe myslí? Tak si užijte produktivní pracovní den na vlastním balkonu nebo terase. Na začátek vám bude stačit jen pohodlná venkovní židle, stůl a pár doplňků pro větší komfort.

Inspirujte se našimi praktickými tipy, díky kterým si práci pod širým nebem zamilujete. A co víc - možná se vám ani nebude chtít vrátit dovnitř ke svému pracovnímu stolu.

Pořiďte si stůl ve správné výšce

Pokud máte jen nízký konferenční stolek, věřte, že po dvou vyřízených mailech budete mít chuť s prací skončit (a vaše záda taky.)

Pokud nechcete investovat do velkého stolu, pořiďte si aspoň menší skládací, který případně můžete složit a schovat.

Odstínění je základ

Je jedno, jestli si najdete místečko na zahradě ve stínu stromu, anebo vám bude záchranou stabilní slunečník. Kromě toho, že konečně pohodlně uvidíte na obrazovku, tak zachráníte sebe i svůj laptop před smrtícím přehřátím.

Zajistěte si pohodlí

Pokud se nebudete cítit pohodlně, tak u práce také dlouho nevydržíte. Nezapomeňte na oblíbené polštářky a k ruce si připravte karafu plnou oblíbeného osvěžujícího nápoje.

Komfortní závěsné křeslo nebo lehátko oceníte hlavně při pauze nebo dlouhých pracovních telefonních hovorech.

Nenechte se vyrušit z koncentrace

Všechny důležité a potřebné dokumenty mějte v přehledném organizéru nebo složce po ruce a jejich případnému odfouknutí zabraňte pomocí stylového těžítka.

Máme pro vás i další tipy jak stylově a útulně zařídit svůj balkon i terasu: