Sleva 15 % s kódem MINUS15 | Ušetřete ještě dnes →
30 000+ produktů s garancí dodání do Vánoc →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Affiliate program

Proč se stát partnerem?

Možnost získat zajímavé odměny až do výše 6 % z hodnoty objednávky. Krásné věci pro bydlení i originální životní styl často nabízíme jako jediní na českém trhu a za výhodné ceny. Provizní program běží v affiliate síti Ehub, která zajišťuje nepřetržitou technickou podporu.

Jak můžete začít vydělávat?

  • Zaregistrujte se do affiliate programu
  • My vám zašleme přihlašovací údaje do sytému
  • Vy si vyberete vhodný formát reklamy, umístíte ho na své stránky a začnete vydělávat

Z každé objednávky můžete získat provizi až 6 %!

Jak dostanete odměnu?

Reklamní formát, který na své stránky umístíte, bude obsahovat unikátní odkaz, který identifikuje návštěvníka právě z vaší stránky. Systém společnosti eHUB je schopen návštěvníka sledovat až do okamžiku dokončení objednávky. V tu chvíli vám uzná odměnu. Odměna se vyplácí každý měsíc a její aktuální výši můžete sledovat po přihlášení ke svému účtu.

Co by vám ještě nemělo uniknout?

Platnost cookies je 7 až 30 dní. Pokud tedy návštěvník klikne na banner nebo odkaz na vašem webu a do 30 dnů udělá objednávku, vznikne vám nárok na provizi. Společnost eHUB s.r.o. je operátorem veřejné affiliate sítě. Partneři uzavírají smluvní vztah s eHUB, který poskytuje unikátní a přesnou technologii. eHUB s.r.o. vyplácí provize prostřednictvím své affiliate sítě a poskytuje podporu partnerům Affiliate programu Bonami.cz.
Chcete se k affiliate programu ještě na něco zeptat?
affiliate@bonami.cz

Máte ještě jiný nápad na spolupráci a chcete nám o něm říct?
spoluprace@bonami.cz


Nenašli jste vše?