Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
100 KčRegistracePřihlášení100 KčKošík
DomůVše o nákupuVše o nákupu

Bonami Asistent vám pomůže s výběrem. Online.

Vy online z pohodlí domova. My naživo z prodejny. Zodpovíme všechny dotazy a pomůžeme vám s koupí i výběrem.

Každý den (včetně víkendu) od 10:00 do 18:00.


Líbí se vám na e-shopu jeden z našich produktů, ale nejste si jistí, zda bude vypadat dobře i naživo? Proto jsme pro vás vytvořili službu Bonami Asistent, kde se online propojíte s našimi asistenty přímo na prodejnách. Vy si tak vyberete produkty na internetu, ale přitom s pocitem, jako kdybyste je už skutečně viděli.
Proškolený tým
Naši Bonami Asistenti na prodejnách vám online poradí s výběrem produktu, jeho údržbou, ale i vhodným stylem pro vaše bydlení.
Livechat i videohovor
Otázky zodpovíme v livechatu, e-mailem, hovorem nebo i videohovorem. Záleží jen na vás, jakým způsobem se s námi chcete spojit. Přes videohovor vám předvedeme produkty dostupné na prodejně. Materiály, barvu i rozměry tak uvidíte téměř jako na vlastní oči v obchodě.
Kompletní servis
Dokončíme s vámi celou objednávku, kterou si můžete nechat doručit přímo domů nebo vyzvednout na jedné z našich prodejen.
Předvedení produktů platí pro všechny produkty označené Na prodejně a dostupné na prodejně Butovice, Černý Most, Letňany nebo Brno.

Otevřít chat

Mám radost z toho, že můžeme lidem nabídnout pomoc kompletně online. Všichni naši asistenti prošli několikaměsíčním školením, díky kterému produktům skvěle rozumí a rádi vám poradí.

Barbora Kaasová
Store managerka
Bonami Praha – Butovice

Časté dotazy

Jak se spojit s Bonami Asistentem?

Záleží jen na vás, jak se s Bonami Asistentem chcete spojit. Rádi se vám přizpůsobíme. Otázky zodpovíme v livechatu, e-mailem, hovorem nebo i videohovorem.

Musím si při videohovoru zapínat kameru?

Není to nutné. Stačí, když uvidíte vy nás.

Jak videohovor technicky funguje?

Videohovor probíhá přes Google Meets nebo Skype. V rámci livechatu si vyberete jednu z možností s Bonami Asistentem, který vám s připojením poradí.

Na co všechno se můžu ptát?

Zodpovíme vám otázky ohledně výběru produktu, jeho materiálu, barvy i údržby. Také vám poradíme s výběrem vhodného stylu do vašeho bytu a ohledně našich služeb, jako je například doprava, vrácení a reklamace zboží.