Mid Season Sale | Ušetřete až 40 % →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Nakupte odkudkoli. Stejně komfortně jako na prodejně.

Vy online z pohodlí domova. My naživo z prodejny. Zodpovíme všechny dotazy a pomůžeme vám s koupí i výběrem.

Online každý den
Jsme tu pro vás denně od 10:00 do 18:00 h
Možnost videohovoru
Zboží na prodejně předvedeme živě
Proškolený tým
Odpovídáme online přímo z prodejny
Kompletní servis
Objednávku včetně dopravy naklikáme za vás

Jak funguje služba
Bonami Asistent

Líbí se vám na e-shopu jeden z našich produktů, ale nevíte, jak bude vypadat naživo? Spojte se s Bonami asistenty na prodejnách. Poradí vám s výběrem a produkt vám rádi předvedou.

Předvedení produktů platí pro produkty označené štítkem Na prodejně a je dostupné na prodejnách Butovice, Černý Most, Letňany, Chodov a Brno.
Otevřete chat
Stačí kliknout na tlačítko CHAT, které najdete u všech produktů vždy vedle fotografií v sekci „Máte dotaz?". Následně se vám otevře náš chatbot.
Vyberte, jak se s námi chcete spojit
Nyní si v chatbotovi můžete vybrat, jestli si s námi chcete psát živě na livechatu, odeslat nám e-mail, vyřešit s námi otázku po telefonu, nebo se spojit online přes videochat.
Videohovor
Pokud zvolíte „Videohovor“, předvedeme vám produkty dostupné na prodejně. Materiály, barvu i rozměry tak uvidíte na vlastní oči. Při videohovoru nemusíte zapínat svou kameru.
Otevřít chat


„Mám radost z toho, že můžeme lidem nabídnout pomoc kompletně online. Na dotaz odpovíme obratem, nebo hned jak vyřídíme přání předchozího zákazníka.“

Barbora Kaasová
Store managerka Bonami

Časté dotazy

Jak se spojit s Bonami Asistentem?

Záleží jen na vás, jak se s Bonami Asistentem chcete spojit. Rádi se vám přizpůsobíme. Otázky zodpovíme v livechatu, e-mailem, telefonickým hovorem nebo i videohovorem.

Musím si při videohovoru zapínat kameru?

Není to nutné. Stačí, když uvidíte vy nás.

Jak videohovor technicky funguje?

Videohovor probíhá přes Google Meets nebo Skype. To ale není důležité - stačí totiž kliknout na odkaz, který vám přes Livechat pošle Bonami asistent. Videohovor se tak sám spustí. Pokud budete mít jakékoli problémy s videohovorem, zvolte možnost Livechat a náš kolega z pobočky vám poradí další kroky.

Na co všechno se můžu ptát?

Zodpovíme vám otázky ohledně výběru produktu, jeho materiálu, barvy i údržby. Také vám poradíme s výběrem vhodného stylu do vašeho bytu a ohledně našich služeb, jako je například doprava, vrácení a reklamace zboží.

Objevte více