100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošíkMenu
Uložit

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu a aroma difuzér Eva, bílý

Garance nejlepší ceny
Viděli jste lepší cenu? Dejte nám vědět
Sledovat
Vyprodáno
Klikněte na Sledovat a my vás upozorníme, až bude produkt znovu ke koupi.
Doprava zdarma od 3 000 Kč
7000+ výdejních míst
Možnost platby na dobírku
Máte dotaz?

Jsme tu pro vás.

Chat
ID produktu: 708188

Popis produktu

Říká se, že pokrok nezastavíš. U nového švýcarského zvlhčovače Eva to díky mnoha inovacím platí na 100 %.

Zvlhčovač vzduchu pracuje na ultrazvukovém principu. Rychle vibrující destička přenáší kmitání na vodu a ta se mění na studenou vodní páru, která je distribuována do místnosti. Výhodou tohoto principu je nízká spotřeba energie při masivním výkonu.

Jako jediný zvlhčovač na světě při automatickém režimu používá adaptivní způsob zvlhčování. To znamená, že čím je rozdíl mezi aktuální vlhkostí v místnosti a nastavenou cílovou vlhkostí na hydrostatu menší, tím nižší výkon Evy je. Výsledkem je, že přístroj udržuje požadovanou vlhkost v místnosti úsporně a v důsledku toho i velmi tiše.

Kromě toho je Eva také přesnější než konkurenční zvlhčovače, a to díky externímu vlhkostnímu čidlu, které funguje zároveň jako dálkový ovladač k přístroji.

Díky ohromujícímu výkonu, kdy na nejvyšší z 5 úrovní výkonu dostane do vzduchu 550 g vody za hodinu, si Eva poradí i s místnostmi o gigantických rozměrech až 80 m2.

Nádoba na vodu pojme 6,3 litru, na jedno naplnění a tak Eva zvládne pracovat v kuse až 30 hodin v kuse.

Ultravýkonný ventilátor zajišťuje, že pára sahá až do výšky 1,4 m a na rozdíl od většiny ostatních zvlhčovačů ji proto můžete umístit přímo na zem. Tím pádem je zajištěna její rovnoměrná distribuce po celé místnosti, přičemž vybrat si můžete mezi klasickou studenou nebo příjemně teplou vodní párou, jejíž efektivita zvlhčování je ještě vyšší.

Eva je vybavena demineralizačním filtrem na vodu a antibakteriální stříbrnou kostkou, takže do ovzduší se dostane opravdu pouze čistá vodní pára.

V kombinaci s dalšími funkcemi, jako je noční režim s vypnutým podsvícením nebo možnost distribuce esenciálních aroma olejů, nabízí Eva vysoce účinný a zároveň úsporný a tichý způsob zvlhčení vzduchu v místnosti. Je tak moderním pomocníkem do domácnosti nebo kanceláře, který ve své kategorii nemá konkurenci.
Zobrazit více

Základní parametry

Délka

19.6 cm

Šířka

19.6 cm

Výška

41.8 cm

Váha

3 kg

Ostatní parametry

Funkce

Elektrický

Číslo produktu

708188

Bude vám to ladit