20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Levné bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 286 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, hnědé, 140x200 cm
(1)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Wallity
Obraz
70x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Munro Stag Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 200x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
18 ks, 1,3 l/2 l/3,2 l, na potraviny, plastové, šedé
(28)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wallity
Hodiny Enzo
Nástěnné, ø 48 cm
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Stojan na mycí prostředky Surface
Kovový, ve stříbrné barvě, 13x18 cm, výška 12,5 cm
(7)
Doručíme od 14. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Wave
Z mikroplyše, slonovinová, 150x200 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ZicZac
Tác Querco
Ø 36 cm , korkový
(1)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Santa's Workshop
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 230x220 cm
(120)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
PT LIVING
Váza Squirrel On Branch
Skleněná, tmavě zelená, ø 9,5 cm, výška 15 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 200x200 cm
(93)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
Doručíme od 22. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Black+Blum
Termoláhev
750 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 14. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódem
Black+Blum
Termoláhev
500 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 14. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s puntíky, černobílé, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Full Beige
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Mechanický zametač
Černý
(10)
Doručíme od 5. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 200x200 cm
(145)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Light & Living
Soška Hands
Z polyresinu, 9,5x24,5 cm, výška 15 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Nástěnný věšák Leaf
Kovový, ve zlaté barvě, šířka 66 cm, výška 26 cm, hloubka 6 cm
(5)
Skladem
720 Kč
s kódem
900 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Agira
Bez vrtání, Turbo-loc, ocelový, černý, 11x12 cm, výška 54 cm
(53)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na jednolůžko, na patentku, mušelínové, krémové, 140x200 cm
(9)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odkapávač Basic
Plastový, černý, 26,5x47,5 cm
(106)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na ručníky Levante
Ocelový, černý, 36x17 cm, výška 79 cm
(8)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na ručníky Levante
Z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 36x17 cm, výška 79 cm
(2)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na ručníky Levante
Z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 36x17 cm, výška 79 cm
(10)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Mojito
2 ks, z tvrzeného skla, zelené, s potiskem, 30x52 cm
(366)
Skladem
Poslední kousky
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Universal
2 ks, z tvrzeného skla, šedé, s potiskem, 30x52 cm
(58)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Cordoba
Látkový, šedý, 68 l
(83)
Skladem
Poslední kousek
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Zira
Bavlněný, na zip, strukturovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
724 Kč
s kódem
905 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy v sadě Charlie
2 ks
(11)
Skladem
726 Kč
s kódem
907 Kč bez kódu
454 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, béžový, 220x240 cm
(9)
Skladem
726 Kč
s kódem
908 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 5 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Vacuum XL
5 ks
(38)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
182 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Umbra
Koupelnové poličky Cubiko
2 ks, bez vrtání/rohové, ocelové, bílé
(12)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
1,2 l, na potraviny/na těstoviny/na sušenky, skleněná, hnědá
(1)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Dot Arch
2 ks, pratelné, sametové, béžové, 60x100 cm
(8)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Rabbit
2 ks, pratelné, krémové, 60x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přikrývka So Soft Hollowfibre
Letní, 220x230 cm
(9)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Hřejivost (3)
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Yachtclub
Na jednolůžko, na zip, oboustranné, bavlněné, s pruhy/s potiskem, bílé/modré, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Fasano
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené/na vysokou matraci, jersey, béžové, 240x220 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Přikrývka Carbon Light
Letní, 200x200 cm
(6)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home
Povlečení Geometric
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, otevřené, s geometrickým vzorem/kostkované, bílé, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Odkapávač Surface
Na příbory, kovový, ve stříbrné barvě, 20x8 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, krémové, 240x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
137
138
139
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci