20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Levné bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 294 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Záchodové prkénko Prima
38 x 41 cm, černé
(38)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
My House
Deka Island
S beránkem, zelená, 150x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle zelené, 200x200 cm
(24)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Abstract Faces
2 ks, pratelné, sametové, hnědé, 60x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Siena
Se štětkou, bílý, výška 63 cm
(75)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Zrcadlo Cassini
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 2x, ø 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Zrcadlo Cassini
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 2x, ø 15 cm
(1)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Dóza na prací prášek Tower
Bílá, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Stella
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
10,5x24 cm, výška 13,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Teleskopická, kovová, bílá, 110 - 245 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Calla
S automatickým zavíráním, 34,5 x 46 cm, plastové, bílé
(37)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 200x200 cm
(7)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Styler
Obraz Vivid Meadow
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Soft Nuances
50x70 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na ručníky Bosio
Nástěnný, z nerezové oceli, matně černý, 40x7 cm, výška 5,5 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Ikaria
S automatickým zavíráním, 37,5 x 41,5 cm, plastové, černé
(8)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Universal
2 ks, z tvrzeného skla, ve stříbrné barvě, 30x52 cm
(87)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Sereno
S automatickým zavíráním, 36,5 x 45 cm, plastové, modré, s potiskem
(18)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Pure Elegance
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, v petrolejové barvě, 200x220 cm
(2)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Dávkovač mýdla Time
Betonový, černý, 8x9 cm, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 5 ks
Spinder Design
Ramínka v sadě Victorie
5 ks, kovová, šedozelená, délka 42 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
sada 5 ks
Spinder Design
Ramínka v sadě Victorie
5 ks, kovová, taupe, délka 42 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, khaki, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Nástěnný věšák Almeria
S poličkou, kovový, černý, šířka 42 cm, výška 31 cm, hloubka 15 cm
(1)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Maximex
Kryty na sporák v sadě Rosemary
2 ks, z tvrzeného skla, s potiskem, 30x52 cm
(31)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Váza Face
Porcelánová, bílá/černá, 12x13 cm, výška 26 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Peperoni
2 ks, z tvrzeného skla, černé, s potiskem, 30x52 cm
(222)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení So Natural
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, hnědé, 260x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Soška Coral
Z polyresinu, 13x12 cm, výška 8 cm
(2)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Nástěnný věšák Leaves
Kovový, ve zlaté barvě, šířka 49,5 cm, výška 26 cm, hloubka 6 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Nori
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, strukturovaný, béžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Crazy Love
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, černé, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, bílá
(19)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
Dávkovač mýdla Time
Betonový, světle šedý, 8x9 cm, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 160x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
sada 5 ks
Spinder Design
Ramínka v sadě Victorie
5 ks, kovová, v lososové barvě, délka 42 cm, výška 22 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 140x200 cm
(83)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Bon Appetit
2 ks, z tvrzeného skla, černé, s potiskem, 30x52 cm
(247)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Serenity
Bavlněný, v mentolové barvě, 200x230 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Bomb
Pratelná, černá/béžová, ø 140 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Mini Waffle
Světle hnědá, 130x170 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Milo Bow
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, bílé, 230x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Mini Waffle
Vínová, 130x170 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Acacia
Dřevěná, v přírodní barvě, 40x60 cm
(12)
Doručíme od 16. 10. 2026
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Light & Living
Váza Otaru
Keramická, béžová, ø 17 cm, výška 32,5 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástěnný, z recyklovaného plastu, 39x32x20 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Elephant
36,5 x 45 cm, plastové, černé, s potiskem
(2)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
143
144
145
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci