20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Levné bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 285 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, růžová, 60x90 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Laila
2 ks, zakládací, 50x70 cm
(15)
Doručíme od 15. 10. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Orion
Kbelík A
Kovový, ve stříbrné barvě, ø 27 cm, výška 27 cm, 12 l
(9)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Rasse
2 ks, pratelné, černobílé, 60x100 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Augustina
S příměsí vlny, na zip, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/zelené, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dávkovač mýdla Savel
Keramický, krémový, 650 ml, ø 8 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
360 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Dibel
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
360 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Vialli Design
Termohrnek Fuori
600 ml, s brčkem, skleněný, modrý
(2)
Skladem
Poslední kousky
360 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Tác Rommu
14x30,5 cm, servírovací, dřevěný
Skladem
Poslední kousky
360 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Lahev na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, bílá
(5)
Skladem
Poslední kousky
361 Kč
s kódem
451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Zone
Mýdlenka Nova
Porcelánová, černá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
362 Kč
s kódem
452 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
Mýdlenka Nova One
Porcelánová, světle hnědá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
362 Kč
s kódem
452 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Taška Jumbo
Na tříděný odpad, textilní, šedá, 69 l
(80)
Skladem
Poslední kousky
362 Kč
s kódem
453 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Allstar
WC štětka Olinda
Keramická, matně černá, ø 9,5 cm, výška 40 cm
(8)
Skladem
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Věšák na dveře Nostalgia
Kovový, černý, šířka 37 cm, výška 18 cm
(85)
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Držáky na pokličky v sadě CupboardStore
4 ks, bez vrtání, plastové, 19x2 cm, výška 4 cm
(87)
Skladem
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
114 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Věšák na dveře Celano
Kovový, ve stříbrné barvě, šířka 39 cm, výška 11 cm, hloubka 7,5 cm
(28)
Skladem
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Terralba
Z polyresinu, béžový, 490 ml, 7x9 cm, výška 16 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Ocelový, černý, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(38)
Skladem
Poslední kousek
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v sadě Kara
2 ks, látkové, červené, ø 18 cm, výška 22 cm
(1)
Skladem
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
227 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 8 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě Eco
8 ks, dřevěná, hnědá, délka 45 cm, výška 23,5 cm
(363)
Skladem
364 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Rivara
Keramický, ve zlaté barvě, 400 ml, ø 10,5 cm, výška 12 cm
(93)
Skladem
364 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Dóza Aria
1,6 l, na brambory/na cibuli a česnek, kovová, béžová/v přírodní barvě
(16)
Skladem
Poslední kousek
364 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Turbo-Loc
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, šedý, 180 ml, 9x9 cm, výška 16,5 cm
(175)
Doručíme od 16. 10. 2026
364 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Kartáč CleanTech 2in1
(2)
Skladem
365 Kč
s kódem
456 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Bivio
Bez vrtání, Turbo-loc, skleněný, matně černý, 150 ml, 10x8 cm, výška 16,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
456 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Držák na skleničky na víno
Nástěnný, z nerezové oceli, černý, 44x31 cm, výška 5 cm
(121)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
Látkový, krémový, 38x26x16 cm
(2)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Pictura
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(92)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Povlečení Basic
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, bílé, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Lékué
Svačinový box To Go
600 ml, na jogurt, tritanový, tyrkysový
(2)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Orion
Chlebník BLACK
Kovový, černý, 20x21,5 cm
(34)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 28x14 cm, výška 6 cm
(59)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Tác Mango
16x46 cm, servírovací, dřevěný
(3)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(14)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Metaltex
Koupelnová polička Luxy
Bez vrtání, ocelová, ve stříbrné barvě
(9)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Koupelnová polička
Nástěnná/rohová, ocelová, ve stříbrné barvě
(81)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Metaltex
Koupelnová polička Origin
Bez vrtání, ocelová, černá
(12)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 150x200 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, bílé, 90x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
Mepal
Svačinový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, světle červený
Skladem
Poslední kousek
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Mepal
Svačinový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, světle modrý
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, šedý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, tmavě modré, 90x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
1
...
58
59
60
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci