20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Levné bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 294 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bigso
Úložný box Tellus Paper Laminate
Kartonový, šedý
(5)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Plaček Pet Products
Kolotoč Epic Pet
Ø 33 cm, výška 37 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
douceur d'intérieur
Garnýž Globa
Roztažitelná, kovová, ve zlaté barvě, 120 - 210 cm
(27)
Doručíme od 29. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Dekorační polštář
Žlutý/bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Bianca
Koupelnová předložka Aspen Bobble
Pratelná, hnědá, 50x80 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelené, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Litea
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, v cihlové barvě, 14x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Grid
Pratelná, textilní, bílá/béžová, 50x80 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Bosio
Nástěnný, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 40x7 cm, výška 5,5 cm
(5)
Doručíme od 16. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Pled
Na jednolůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, černé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Zone
Dávkovač mýdla Solo
Keramický, černý, 250 ml, ø 6 cm, výška 17,5 cm
(118)
Skladem
512 Kč
s kódem
640 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Zone
Háček Rim
Nástěnný, kovový, černý
(23)
Skladem
512 Kč
s kódem
640 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
Dávkovač mýdla Sensu
Kameninový, béžový, 300 ml, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(8)
Skladem
512 Kč
s kódem
640 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
Dávkovač mýdla Sensu
Kameninový, černý, 300 ml, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
512 Kč
s kódem
640 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Nova One
Kameninový, tmavě modrý, ø 8 cm, výška 10 cm
(8)
Skladem
512 Kč
s kódem
640 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
Dávkovač mýdla Singles
Silikonový, černý, 300 ml, ø 7 cm, výška 15 cm
Skladem
512 Kč
s kódem
640 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Háčky v sadě Hot Air Ballon
3 ks, nástěnné, z bukového dřeva
Skladem
Poslední kousek
512 Kč
s kódem
640 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Háčky v sadě Cloud
3 ks, nástěnné, z bukového dřeva, světle modré
Skladem
Poslední kousek
512 Kč
s kódem
640 Kč bez kódu
213 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Rosendahl
Dressing shaker Grand Cru
250 ml, skleněný
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
512 Kč
s kódem
640 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závěsný, ocelový, ve stříbrné barvě, 26x40 cm, výška 14 cm
(370)
Skladem
513 Kč
s kódem
641 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
PT LIVING
Obraz Margarita
31,5x41,5 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
513 Kč
s kódem
641 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresinu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
514 Kč
s kódem
643 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Přídavná polička Louisa
Dřevěná, v přírodní barvě, 30x30 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
516 Kč
s kódem
645 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kilner
Set na výrobu kvásku se stěrkou
Skleněný
(15)
Skladem
517 Kč
s kódem
646 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Hodiny Vienna
Nástěnné, výška 33 cm
(7)
Skladem
517 Kč
s kódem
646 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Bee Happy
Béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(1)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Chránič matrace Protect
120x200 cm
(36)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Metaltex
Koupelnová polička Luxy
Závěsná, ocelová, v leskle stříbrné barvě
(5)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Sušák na prádlo Como
Bílý, kovový, délka sušicí plochy 8 m
(150)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Opulent Jacquard
2 ks, z žakáru, strukturované, zakládací, 50x75 cm
(12)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bigso
Organizéry do šuplíku v sadě Emma Paper Laminate
5 ks, kartonové
(1)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 8 ks
Hermia
Potravinové krabičky v sadě
8 ks, šedé
(8)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
81 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Koupelnová polička
Nástěnná/rohová, ocelová, ve stříbrné barvě
(217)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Ingrid Restore Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(3)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Styler
Obraz Olive Bunch II
40x50 cm, tištěný, s rámem
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribble
Z mikroplyše, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
Styler
Obraz Sicilia
40x50 cm, tištěný, s rámem
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, starorůžové, 180x200 cm
(2699)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Kobe
Béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mioli Decor
Zarážka na knihy Birds
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, bílé, 200x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Metaltex
Koupelnová polička Luxy
Bez vrtání/rohová, ocelová, v leskle stříbrné barvě
(4)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Kelímek na zubní kartáčky Lotus
Keramický, černý, ø 6,5 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Modern
2 ks, pratelné, bílé/šedé, 60x100 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Mandala
2 ks, pratelné, šedé, 60x100 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, hnědé/béžové, 60x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
96
97
98
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci