Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 219 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Witchcraft
Z mikroplyše, s haloweenským motivem, černá, 130x170 cm
(9)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Orion
Odkapávač Radka
Kovový, černý, 36x30,5 cm
(22)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na fén Milazzo
Bez vrtání, ocelový, černý, 11,5x14,5 cm, výška 17,5 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Gingerbread Stripe
S vánočním motivem, červená/v přírodní barvě, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ladelle
Dávkovač mýdla Essentials
Z polyresinu, šalvějově zelený, 250 ml, 9x9 cm, výška 17 cm
(1)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, šedá, 50x80 cm
(39)
Doručíme od 3. 11. 2026
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
-15 % s kódem
Ladelle
Dávkovač mýdla Essentials
Z polyresinu, šedý, 250 ml, 9x9 cm, výška 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(52)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
430 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě Black & White
35x45 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
433 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Tranquil
30x40 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
433 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Držák na fólie a papírové utěrky CupboardStore
Závěsný, plastový, šedý, 22x26 cm, výška 9 cm
(124)
Skladem
368 Kč
s kódem
433 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Mýdlenka Tower
Ocelová, bílá, 7,5x11 cm, výška 1 cm
(27)
Skladem
370 Kč
s kódem
435 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Mýdlenka Tower
Ocelová, černá, 7,5x11 cm, výška 1 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
370 Kč
s kódem
435 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Adrada
Keramický, bílý, 405 ml, 10,5x8,5 cm, výška 15 cm
(81)
Skladem
Poslední kousky
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Aquamarin
Keramický, bílý/modrý, 494 ml, 10x10 cm, výška 13 cm
(83)
Skladem
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Agropoli
Plastový, béžový, 2 l
(21)
Skladem
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na fén Turbo-Loc
Bez vrtání, ocelový, ve stříbrné barvě, 14x11,5 cm, výška 7,5 cm
(314)
Skladem
Poslední kousek
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Villata
Z polyresinu, antracitový, 381 ml, 7x7 cm, výška 15 cm
(61)
Skladem
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Organizér na boty Business
Látkový, modrý, 36,5x14,5 cm, výška 36,5 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Brandol
Keramický, černý, 325 ml, 10x10 cm, výška 14 cm
(48)
Skladem
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Villena
Betonový, šedý, 150 ml, 8x7 cm, výška 16 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě
35x45 cm, 3 ks, s rámem
(22)
Doručíme od 10. 11. 2026
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
436 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě
38x53 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 10. 11. 2026
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
436 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Umbra
Koupelnové poličky Nami
2 ks, bez vrtání, plastové, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
744 Kč
s kódem
875 Kč bez kódu
438 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Umbra
Koupelnové poličky Nami
2 ks, bez vrtání, plastové, matně černé
Doručíme od 23. 10. 2026
744 Kč
s kódem
875 Kč bez kódu
438 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Lékué
Set na kvašení Pickles
2 ks, 700 ml, skleněný
(67)
Skladem
744 Kč
s kódem
875 Kč bez kódu
438 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Ninjago
2 ks, s lahví, plastové, zelené, 390 ml
(139)
Skladem
Poslední kousek
372 Kč
s kódem
438 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, krémová, 50x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
Na prodejně
-15 % s kódem
Bigso
Úložný box Soft Storage Medium
S víkem, látkový, béžový, 31x41x22 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Botania
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé/šedé, 160x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Vitamine
Bílá, 45x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Teleskopická, kovová, bílá, 70 - 115 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-15 % s kódem
Vialli Design
Termokonvice Amo
1 l, bílá
(8)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálové, bílé, 180x260 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Dětské prostěradlo Mini Star & Stripes
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, s hvězdičkami, bílé/modré, 90x190 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/zelené, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Nova
Kameninový, bílý, ø 8 cm, výška 10 cm
(74)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Blue and green Daisy
350 ml, z nerezové oceli, zelený/krémový/tyrkysový
(3)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Garden Bees
350 ml, z nerezové oceli, žlutý/krémový
(7)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Periodic Table
350 ml, z nerezové oceli, krémový/tyrkysový
(7)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Sausage Dog
350 ml, z nerezové oceli, krémový
(8)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Wild Flowers
350 ml, z nerezové oceli
(9)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Ondine
Černý/béžový, se snímatelným potahem, 40x60 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Roseris
Šedý, se snímatelným potahem, 40x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě modrý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(4)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Melisse
Béžový/ve zlaté barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Hilary
S příměsí bavlny, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
58
59
60
...
234
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci