Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 232 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Spirella
Koupelnový organizér Yoko
Na vatové tampony, skleněný, tmavě šedý, ø 10 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, tyrkysové, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záchodové prkénko Vitamine
37 x 41,5 cm, šedé
(6)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záchodové prkénko Vitamine
37 x 41,5 cm, oranžové
(9)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
douceur d'intérieur
Záchodové prkénko Vitamine
37 x 41,5 cm, světle zelené
(23)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová polička Hanoi
Závěsná, bambusová, v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Koupelnová polička Viva!
Závěsná, ocelová, ve stříbrné barvě
(848)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Compactor
Organizér do skříně Oxford
Závěsný, látkový, šedý, 30x30 cm, výška 94 cm
(17)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Sušák na prádlo
Závěsný, šedý/ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 6 m
(38)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Mýdlenka Ume
Porcelánová, černá, ø 12 cm, výška 3 cm
(14)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Organizér na kořenky
Z nerezové oceli, černý, 55x23 cm, výška 13 cm
(55)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, černé, 135x200 cm
(7)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě White Cats
2 ks, pratelné, černé/šedé, 60x100 cm
(1)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Vialli Design
Blok na nože Nero
Plastový, černý
(441)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Metaltex
Stojánek na mobil My Pocket
Kovový, 14x26 cm, výška 23 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Orion
Odkapávač Radka
Kovový, černý, 43x23,5 cm
(94)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, šedá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Kukaň Sweet
Pro kočku, šedá, 45x22 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bigso
Úložný box pod postel Soft Storage
Vyztužený, látkový, výška 16 cm
(18)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
JAHU collections
Povlečení Hotel stripe
Na jednolůžko, 3dílné, zakládací, s pruhy, šedé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Seersucker Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, šedé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Stojan na papírové utěrky Duo
Plastový, šedý, ø 16 cm, výška 28 cm
(10)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
YAMAZAKI
Stojany na ručníky v sadě Tower
2 ks, kovové, bílé, 14,5x30 cm, výška 14,5 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Selloana
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(10)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(49)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Růžový, 1,8 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
s kódem
500 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Pascoli
Keramický, matně bílý, 500 ml, 12x11 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Harry Potter
2 ks, s lahví, plastové, vínové, 390 ml
(4)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Odkapávač Aquatex Plus
Ocelový, černý/ve stříbrné barvě, 35x30 cm
(245)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rolser
Potah na žehlicí prkno Universal
Bavlněný, černý, 140x55 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, růžová, 70x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Mýdlenka Milazzo
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelová, ve stříbrné barvě, 16,5x12 cm, výška 4,5 cm
(301)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Nordic sage
900 ml, cestovní, tritanová, šalvějově zelená
(3)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Badi
Keramický, zelený, 320 ml, 9,5x8 cm, výška 16 cm
(36)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Belluno
Keramický, zelený, 400 ml, ø 8 cm, výška 13,5 cm
(36)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Subiza
Keramický, černobílý, 340 ml, 9x8 cm, výška 18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Věšák na dveře Tower
Kovový, černý, šířka 1,5 cm, výška 18 cm, hloubka 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Dalmine
Z recyklované bavlny, zelená/krémová, 130x160 cm
(2)
Skladem
428 Kč
s kódem
503 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Rolser
Potah na žehlicí prkno K - Surf
Bavlněný, hnědý, se zvířecím vzorem, 141x48 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
432 Kč
s kódem
508 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Šperkovnice Marrakech
Látková, 11x11 cm, výška 6,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
432 Kč
s kódem
508 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cotton House
Povlečení Verona
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s květinovým vzorem, 140x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cotton House
Povlečení Leona
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, v petrolejové barvě, 140x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Indy
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Indy
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
My House
Povlečení Florida
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, béžové, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Bigso
Odpadkový koš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelářský, béžový
(3)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
71
72
73
...
234
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci