20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 298 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Olivia
Z bavlny Renforcé, šedý, 200x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 151 Kč
s kódem
2 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Beste
Damaškový, šedý, 240x260 cm
(7)
Skladem
2 055 Kč
s kódem
2 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Beste
Damaškový, krémový, 240x260 cm
(15)
Skladem
1 279 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Really Nice Things
Koupelnová předložka Eyes
Pratelná, bílá, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Surdic
Nástěnný věšák Mandala
Hnědý, šířka 50 cm, výška 20 cm, hloubka 2 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Addis
Klipy na sušení ponožek v sadě Sock Buddy
2 ks, bílé, 2,5x30 cm, výška 6 cm
(27)
Doručíme od 5. 11. 2026
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Odpadkový koš
Plastový, světle šedý, 5 l
(10)
Skladem
Poslední kousek
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Addis
WC štětka
Plastová, béžová, 13x16 cm, výška 43 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 5 ks
Addis
Hadříky v sadě
5 ks, z mikrovlákna
(6)
Doručíme od 5. 11. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
44 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Addis
Hadříky v sadě
4 ks, z mikrovlákna
(11)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Addis
Odpadkový koš Sensor
Bezdotykový, ocelový, světle šedý, 8 l
(10)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Lavor
Plastový, černý, 8 l, 29x32 cm, výška 14 cm
(26)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Lavor
Plastový, černý, 7,7 l, ø 34 cm, výška 13 cm
(27)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Příborník do zásuvky
Plastový, černý/šedý, 41 x 33 cm
(60)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Modern Cuckoo
Kyvadlové/nástěnné, výška 41 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 402 Kč
s kódem
1 752 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
PT LIVING
Dekorační polštář Purity
Bavlněný, hnědý, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
1 009 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
PT LIVING
Set misek s podstavcem Dinner Time
Pro domácího mazlíčka, dřevěný
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 524 Kč
s kódem
1 905 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
BePureHome
Dekorační polštář Bouquet
Sametový, oranžový, ø 45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Orion
Máslenka Whiteline
Porcelánová, bílá, 9x16 cm
(86)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Orion
Skládací servírovací podnos
50x30 cm, servírovací/do postele, bambusový
(32)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Termoska
500 ml, na jídlo, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(11)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Ella
Sametový, červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Ella
Sametový, černý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Stripe
Sametový, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(14)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Stripe
Sametový, světle zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Stripe
Sametový, červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(10)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Stripe
Sametový, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, tmavě modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(12)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, oranžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(36)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Pink
S vánočním motivem, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Neo Palm
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Neo Pink
Růžový, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Sagittarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Scorpio
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Libra
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Aries
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Cancer
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Aquarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Organizér na kořenky Swing
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 40x28 cm, výška 33 cm
(1)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Držák na hrnky
Nástěnný, ocelový, ve stříbrné barvě, 30x15 cm, výška 33 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Přídavná polička Dino
Z nerezové oceli, bílá, 45x33 cm, výška 20 cm
(75)
Skladem
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vialli Design
Termokonvice Amo
1 l, bílá
(8)
Skladem
Poslední kousek
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mepal
Dětský svačinový box L.O.L. Surprise
S vidličkou, plastový, tmavě růžový, 750 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
264 Kč
s kódem
330 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Mepal
Dětské svačinové boxy v sadě Unicorn
2 ks, s vidličkou/s lahví, plastové, 750 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Zrcadlo Ulrica
Nástěnné, 80x80,5 cm
(13)
Doručíme od 4. 12. 2026
2 259 Kč
s kódem
2 824 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
1
...
186
187
188
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci