20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 292 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, modré, 180x290 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Stojánek na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
342 Kč
s kódem
428 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Premier Housewares
Dávkovač mýdla Shine
Plastový, ve zlaté barvě, ø 8 cm, výška 18 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 180x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
783 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Set povlaků na polštář a běhounu
5 ks, modrý
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 151 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Cocoty
WC, černá/béžová, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Homéa
Kartáč Geoflower
(3)
Skladem
Poslední kousky
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
iDesign
Koupelnový organizér
Plastový, bílý, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Maximex
Háčky v sadě
4 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
178 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Plaček Pet Products
Kolotoč Epic Pet
Ø 33 cm, výška 37 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Love Story
Cestovní láhev pro psy Travel
Tmavě šedá
(3)
Skladem
Poslední kousky
108 Kč
s kódem
135 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Elletipi
Odpadkový koš Tower
Na tříděný odpad/vestavný, kovový, ve stříbrné barvě, 17 l
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 436 Kč
s kódem
1 795 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Palsha
Světle šedý, 200x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
Mýdlenka Ume
Porcelánová, světle žlutá, ø 12 cm, výška 3 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódem
Zone
Dávkovač mýdla Ume
Kameninový, v terakotové barvě, 250 ml, ø 8 cm, výška 13 cm
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
818 Kč
s kódem
1 023 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Love Story
Kartáč pro domácího mazlíčka
Bílý
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňský organizér
Hnědý, ø 5 cm, výška 5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Nordic
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 55x55 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 087 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
PT LIVING
Nástěnka Open Grid
60x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 266 Kč
s kódem
1 582 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Woods
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Držák na vysavač Tower
(3)
Doručíme od 14. 10. 2026
802 Kč
s kódem
1 002 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karup
Futonová matrace Coco Black
140x200 cm, středně tvrdá, černá, tloušťka 16 cm
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
14 239 Kč
s kódem
17 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
-20 % s kódem
Premier Housewares
Stojan na oblečení
Teleskopický/pojízdný, kovový, ve stříbrné barvě, 95x43 cm, výška 170 cm
(3)
Doručíme od 27. 10. 2026
903 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, bílá, 200x150 cm
(3)
Doručíme od 15. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, růžové, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Bralia
Bez vrtání, Turbo-loc, plastová, matně bílá
(6)
Skladem
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle šedý, 38x28 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 16 ks
Vitaus
Nášlapy na schody v sadě Golden Marble
16 ks, samolepící, černobílé, 20x65 cm
(6)
Skladem
1 559 Kč
s kódem
1 949 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Juliette
Z žinylky, v měděné barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Chránič matrace
Voděodolný/antialergenní, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, růžové, 160x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
531 Kč
s kódem
664 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Trigone
Na jednolůžko, na patentku, z mikrovlákna, s geometrickým vzorem, bílé/šedé, 140x200 cm
(6)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Stěrka Rim
Bílá, délka 30 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 199 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, v mentolové barvě, 200x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, s rámem
(6)
Skladem
Poslední kousek
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Abby
Žlutý, 180x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
346 Kč
s kódem
433 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 16 ks
Vitaus
Nášlapy na schody v sadě Golden Marble
16 ks, samolepící, krémové/světle hnědé, 20x65 cm
(19)
Skladem
1 495 Kč
s kódem
1 869 Kč bez kódu
117 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Lina
Bavlněný, zakládací, 50x70 cm
(7)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Twily
Na zip, 40x40 cm
(7)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Spirella
Odpadkový koš Akira
Nášlapný, ocelový, v matně zlaté barvě, 5 l
(7)
Skladem
Poslední kousky
698 Kč
s kódem
872 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Compactor
Kelímek na zubní kartáčky Bestlock Bath
Bez vrtání, kovový, ve stříbrné barvě, 11x8 cm, výška 15,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
197 Kč
s kódem
246 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Braidi
Se štětkou, bambusový, černý, 20x26 cm, výška 75,5 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 489 Kč
s kódem
1 861 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Serenity
Bavlněný, v mentolové barvě, 200x230 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, khaki, 260x240 cm
(4)
Skladem
1 383 Kč
s kódem
1 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home
Chránič matrace Quilted
Voděodolný, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 175 Kč
s kódem
1 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Háček Ume
Nástěnný, hliníkový, v terakotové barvě
(4)
Skladem
371 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Příborník do zásuvky DrawerStore Bamboo
Nastavitelný, bambusový, v přírodní barvě, 32 x 40 cm
(4)
Skladem
1 116 Kč
s kódem
1 395 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
106
107
108
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci