20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Luxusní bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 250 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky do skříně v sadě Herkules
2 ks, závěsné, plastové, ve stříbrné barvě, 29x15 cm, výška 12,5 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na fén Turbo-Loc
Bez vrtání, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 12,5x11,5 cm, výška 9 cm
(264)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Dózy v sadě
2 ks, 1,7 l, na potraviny, skleněné, ve stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Antic Line
Držák na ubrousky
Kovový, růžový, 17x5 cm, výška 14 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, světle růžový, 170x210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle zelené, 120x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Orion
Odpadkový koš Greenish
Nášlapný, kovový, světle zelený, 5 l
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, světle šedý, 170x210 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Orion
Termoska Termo
2,2 l, na jídlo, krémová
(40)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, tmavě šedá, 50x120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Ginkoblue
Tyrkysová, 45x75 cm
(44)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Chrániče na polštáře v sadě Terry
2 ks, voděodolné, 70x50 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Terry Shelly
Voděodolný, 160x200 cm
(3)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Sweety
Zelená, 50x120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 140x190 cm
(1)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Bigso
Úložný box Logan Paper Laminate
S víkem, kartonový, bílý/ve zlaté barvě, 31,5x31,5x31 cm
(18)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cotton House
Povlečení Dorota
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s abstraktním vzorem, šedé/béžové, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Smeták
Šedý
(19)
Doručíme od 5. 11. 2026
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cotton House
Povlečení Korin
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s květinovým vzorem, šedé, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odkapávač Filia
Na lahve, plastový, šedý, 29x12,5 cm
(54)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Sweety
Žlutá, 50x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na jednolůžko, jersey, žluté, 90x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
House Nordic
Šperkovnice Marrakech
Látková, 11x11 cm, výška 6,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
406 Kč
s kódem
508 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Háček Milford
Nástěnný, z dubového dřeva, v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
406 Kč
s kódem
507 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Ancona
Z nerezové oceli, šedý/ve stříbrné barvě, výška 34 cm
(43)
Skladem
406 Kč
s kódem
507 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Compactor
Úložný box na oblečení Black Edition
Vakuový/vyztužený, látkový, černý, 40x25x25 cm
(8)
Skladem
406 Kč
s kódem
507 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Odkapávací podložka na nádobí Dima
Gumová, béžová, 50x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
405 Kč
s kódem
506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Ecru
Rychleschnoucí, textilní, béžová, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
405 Kč
s kódem
506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Držák na zubní kartáčky Film Hook
Bez vrtání, kovový, bílý, 3,5x12,5 cm, výška 4 cm
(16)
Skladem
405 Kč
s kódem
506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mepal
Svačinový box Vivid mauve
200 ml/500 ml, dělený/na jogurt, 2 ks, plastový, světle červený
(3)
Skladem
405 Kč
s kódem
506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
B.E.S.
Přikrývka Summer
Letní, 140x200 cm
(1)
Skladem
405 Kč
s kódem
506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Green
Rychleschnoucí, textilní, zelená, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
405 Kč
s kódem
506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Držák na houbičku Tower
Závěsný, kovový, bílý, 16x6 cm, výška 15,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
405 Kč
s kódem
506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Držák na zubní kartáčky Film Hook
Bez vrtání, kovový, černý, 3,5x12,5 cm, výška 4 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
405 Kč
s kódem
506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Stojan na mycí prostředky Duo Steel
Kovový, v leskle stříbrné barvě, 11x23 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
404 Kč
s kódem
505 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Věšák na kravaty a opasky Orderly
Kovový, béžový, 22x3 cm, výška 23 cm
(4)
Skladem
404 Kč
s kódem
505 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Organizér na kořenky Duo
Plastový, béžový, 17x26 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
404 Kč
s kódem
505 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Vakuový pytel
(82)
Skladem
Poslední kousky
402 Kč
s kódem
503 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Dalmine
Z recyklované bavlny, zelená/krémová, 130x160 cm
(2)
Skladem
402 Kč
s kódem
503 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Belluno
Keramický, bílý, 400 ml, ø 8 cm, výška 13,5 cm
(37)
Skladem
402 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Opěrná podložka do vany Tropic
Plastová
(56)
Skladem
Poslední kousky
402 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové
(30)
Skladem
402 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, růžová, 70x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
402 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Mýdlenka Milazzo
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelová, ve stříbrné barvě, 16,5x12 cm, výška 4,5 cm
(301)
Skladem
402 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, světle zelené, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
402 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, tmavě modrá, 70x120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
402 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na skleničky na víno
Závěsný, z pochromované oceli, ve stříbrné barvě, 25x34 cm, výška 8 cm
(519)
Skladem
Poslední kousky
402 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, zelená, 70x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
402 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
166
167
168
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci