20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Luxusní bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 278 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Love Story
Pelíšek Softy
Pro psa, v petrolejové barvě, 77x58 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Metaltex
Koupelnová polička Onda
Nástěnná, ocelová, ve stříbrné barvě
(113)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Egyptian Cotton
2 ks, z egyptské bavlny, zakládací, 50x75 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gingerbread Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 150x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, růžové, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Soft as a Cloud
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, s potiskem, růžové, 135x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-20 % s kódem
Sass & Belle
Termofor Strawberry
Růžový
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen Oyster
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňský organizér
Hnědý, ø 5 cm, výška 5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Dóza
1,4 l, na potraviny, skleněná, černá
(4)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódem
Metaltex
Držák na pokličky Deck
Ve stříbrné barvě, 42x14 cm, výška 16 cm
(18)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnové předložky v sadě Armoni
2 ks, pratelné, WC, světle hnědé, 50x80 cm
(12)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, světle hnědé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, světle hnědé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, světle růžové, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnové předložky v sadě Armoni
2 ks, pratelné, WC, světle zelené, 50x80 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódem
sada 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčky v sadě Hang-it
5 ks, závěsné, kovové, světle zelené
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
96 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Síťka na praní prádla Asta
Bílá/zelená/fialová/ve zlaté barvě, 32x35 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Síťka na praní prádla Cilja
Bílá/zelená/růžová, 32x35 cm
(1)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Síťka na praní prádla Hannah
Bílá/zelená/modrá, 32x35 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Maximex
Sedák
Zelený, 28,5x37 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Růžový, 1,8 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nerezové oceli, zelenomodrá
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, tmavě modré, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, tmavě modré, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
WC štětka Cleany
Z nerezové oceli, tmavě šedá, 8x13 cm, výška 47 cm
(27)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Floret
2 ks, pratelné, zelené/béžové, 60x100 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Cocoty
Černá/béžová, 45x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Love Story
Cestovní pelíšek Essentiel
Pro psa, s beránkem, černý, 80x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Lopatka
Plastová
(26)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnové předložky v sadě Armoni
2 ks, pratelné, WC, černé, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, černé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, černé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, černé, 120x200 cm
(2699)
Doručíme od 15. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, šedé, 90x190 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko, saténové, šedé, 135x190 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Villena
Betonová, šedá, ø 11,5 cm, výška 38 cm
(44)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Odpadkový koš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelářský, šedý
(3)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Inca
Plastový, šedý, 5 l
(54)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Plastový, 26x25 cm, výška 15 cm
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
477 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Z mikroplyše, fialový, 1,8 l
(3)
Doručíme od 13. 10. 2026
382 Kč
s kódem
477 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě City
2 ks, s lahví, plastové, modré/ve stříbrné barvě, 390 ml
(3)
Skladem
Poslední kousek
381 Kč
s kódem
476 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Mýdlenka Tower
Ocelová, bílá, 7,5x11 cm, výška 1 cm
(27)
Skladem
380 Kč
s kódem
475 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Festival
Keramický, bílý, 460 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(170)
Skladem
Poslední kousek
380 Kč
s kódem
475 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Dávkovač mýdla Slim™
Plastový, bílý, 350 ml, 9x6 cm, výška 14 cm
(100)
Skladem
380 Kč
s kódem
475 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
380 Kč
s kódem
475 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
172
173
174
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci