Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Luxusní bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 244 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
1,2 l, na potraviny/na těstoviny/na sušenky, skleněná, hnědá
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Dózy v sadě
3 ks, 1 l/1,3 l/1,7 l, na potraviny/na těstoviny, skleněné
(2)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, světle šedý, 170x210 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Alanur
Bavlněný, modrý/růžový, 200x235 cm
(24)
Doručíme od 10. 11. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Floral Set
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, tmavě růžový, 170x210 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Yes Everyday
Tácy v sadě Knossos
2 ks, 15x46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz
20x60 cm, tištěný
(9)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(8)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, černý, 35x26 cm, výška 13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
3 ks, pratelné, šedobéžové, 50x90 cm
(20)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Z mikroplyše, šedá, 125x150 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, šedá, 180x220 cm
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Casa Selección
Šperkovnice
Se zrcadlem, 14x19 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Šperkovnice
Se zrcadlem, 17x21 cm, výška 9 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Organizér Kanso
Na psací potřeby, polyresinový, 12x22 cm, výška 3 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mepal
Potravinové krabičky v sadě Nordic black
3 ks, černé, 500 ml/1 l/2 l
(13)
Skladem
Poslední kousky
813 Kč
s kódem
956 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Držák na papírové utěrky RollGrip
Nástěnný, plastový, ve stříbrné barvě, 17,5x30,5 cm, výška 5 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
810 Kč
s kódem
953 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Genova Matt
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezová, v matně stříbrné barvě
(100)
Skladem
808 Kč
s kódem
950 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Serenity
Bavlněný, v mentolové barvě, 200x230 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, zelené/béžové, 200x200 cm
(74)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Light & Living
Váza Otaru
Keramická, béžová, ø 17 cm, výška 32,5 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Úložné boxy v sadě Inge Paper Laminate
3 ks, s víkem, kartonové, béžové, 31x47x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, hnědé, 200x200 cm
(108)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Brabantia
Odkapávač
Kovový, béžový, 46x20 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Držák na toaletní papír Ume
Nástěnný, kovový, béžový, 8x16 cm, výška 4 cm
(17)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Teleskopická, kovová, bílá, 110 - 245 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, bílá
(19)
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Calla
S automatickým zavíráním, 34,5 x 46 cm, plastové, bílé
(37)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 140x200 cm
(83)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 200x200 cm
(7)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Siena
Se štětkou, bílý, výška 63 cm
(75)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Přikrývka Medium
Celoroční, 200x220 cm
(29)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Mini Waffle
Světle hnědá, 130x170 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Treviso
Nástěnný, plastový, šedý, 597 ml, 11x10,5 cm, výška 22,5 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Dóza na prací prášek Tower
Bílá, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení So Natural
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, hnědé, 260x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Abstract Faces
2 ks, pratelné, sametové, hnědé, 60x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Mae
Ručně malovaná, keramická, v lososové barvě/krémová, 8,5x18,5 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, khaki, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Zrcadlo Cassini
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 2x, ø 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Zrcadlo Cassini
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 2x, ø 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 5 ks
Spinder Design
Ramínka v sadě Victorie
5 ks, kovová, v lososové barvě, délka 42 cm, výška 22 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 5 ks
Spinder Design
Ramínka v sadě Victorie
5 ks, kovová, šedozelená, délka 42 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 5 ks
Spinder Design
Ramínka v sadě Victorie
5 ks, kovová, taupe, délka 42 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Universal
2 ks, z tvrzeného skla, černé, 30x52 cm
(272)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Maximex
Kryty na sporák v sadě Rosemary
2 ks, z tvrzeného skla, s potiskem, 30x52 cm
(31)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
90
91
92
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci