20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 249 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Polštář Quilted Comfort Embossed
2 ks, na spaní, 74x48 cm
(10)
Skladem
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Maximex
Kryt na sporák
Ve stříbrné barvě, 56x47 cm
(25)
Skladem
835 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Nástěnný věšák Flip
Z jasanového dřeva, černý, šířka 81 cm, výška 6 cm, hloubka 3 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
1 246 Kč
s kódem
1 557 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Grasmere Floral
Prošívaný, bavlněný, zelený/béžový, 200x220 cm
(11)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Auron
Plastový, ve zlaté barvě, 5,5 l
(83)
Skladem
600 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 60x60 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, béžový, 220x240 cm
(9)
Skladem
726 Kč
s kódem
908 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Wenko
WC štětka Pion
Keramická, béžová, 12,5x12 cm, výška 38,5 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bigso
Úložný box Soft Storage Medium
S víkem, látkový, šedý, 31x41x22 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Allstar
Kryty na sporák v sadě Basil
2 ks, z tvrzeného skla, tmavě šedé, 30x52 cm
(181)
Skladem
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
S|P Collection
Máslenka Cyril
Porcelánová, zelená/slonovinová, 14,5x20 cm
(2)
Skladem
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Magnetická lišta
Nerezová, ve stříbrné barvě
(9)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Joana
Jersey, bílý/béžový, 220x240 cm
(17)
Skladem
1 151 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Hexa
Keramická, bílá, 12x12 cm, výška 39,5 cm
(57)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rolser
Žehlicí prkno K-Surf Black Tube
S nastavitelnou výškou, černé, 130x37 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
2 636 Kč
s kódem
3 295 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Úložný box pod postel Life
Vakuový/vyztužený, látkový, výška 15,5 cm
(30)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Universal
2 ks, z tvrzeného skla, bílé/ve zlaté barvě, se vzorem kamene, 30x52 cm
(68)
Skladem
752 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Košík Adria
Do koupelny, plastový, černý, výška 15 cm
(28)
Skladem
258 Kč
s kódem
322 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Puna
Rychleschnoucí, z křemeliny, světle hnědá, 39x60 cm
(18)
Skladem
632 Kč
s kódem
790 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Brandol
Keramický, černý, 325 ml, 10x10 cm, výška 14 cm
(48)
Skladem
349 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Free Play 2
60x80 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 383 Kč
s kódem
4 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Lattice Cut
Prošívaný, sametový, krémový/šedobéžový, 220x230 cm
(66)
Skladem
1 903 Kč
s kódem
2 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bigso
Organizéry do šuplíku v sadě Soft Storage
3 ks, látkové, 29x29 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Styler
Zrcadlo Loft William
Nástěnné, 60x150 cm
(20)
Skladem
2 799 Kč
s kódem
3 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Leman
Nášlapný, ocelový, matně černý, 30 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
2 000 Kč
s kódem
2 500 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Stojan na oblečení Tower
Kovový, černý, 52x47 cm, výška 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 607 Kč
s kódem
3 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Andrea Simone
Polštář Sensazione
Na spaní, 90x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
967 Kč
s kódem
1 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Organizér na kořenky
Z nerezové oceli, černý, 6x28 cm, výška 22 cm
(39)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Black+Blum
Svačinový box Bento
Dělený, 2 ks, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
1 266 Kč
s kódem
1 582 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Forma
S příměsí bavlny, 130x155 cm
(3)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Zone
Dávkovač mýdla Nova
Porcelánový, bílý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(90)
Skladem
686 Kč
s kódem
858 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Rivalta
Se štětkou, bambusový, ve stříbrné barvě/v přírodní barvě, 18x23 cm, výška 70 cm
(64)
Skladem
1 039 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Umbra
Zrcadlo Hubba
Nástěnné/stojací, 46x157 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 119 Kč
s kódem
5 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Viola Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 10x24,5 cm, výška 32,5 cm
(7)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Allstar
Dávkovač mýdla Minas
Černý, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(19)
Skladem
166 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Auron
Plastový, ve zlaté barvě, 300 ml, 7x8 cm, výška 16,5 cm
(44)
Skladem
242 Kč
s kódem
303 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 15x10 cm, výška 4,5 cm
(110)
Skladem
140 Kč
s kódem
175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Dávkovač mýdla Mozie
Betonový, 180 ml, ø 8 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na deštníky Square
Kovový, černý, 17x17 cm, výška 45,5 cm
(48)
Skladem
1 166 Kč
s kódem
1 457 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Odkapávač Colonia Plus
Ocelový, šedý/ve stříbrné barvě, 48x30 cm
(283)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Organizér na kořenky Uno
Otočný, z nerezové oceli, šedý, ø 26,5 cm, výška 1,5 cm
(600)
Skladem
372 Kč
s kódem
465 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Úložný box na oblečení Vintage Apple
Z recyklovaného plastu, bílý, 58x28x48 cm
(192)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+15
+16
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Damask Jacquard
Prošívaný, damaškový, šedý, 240x260 cm
(86)
Skladem
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
simplehuman
Pohlcovače pachů do odpadkového koše v sadě
4 ks, šedé
(17)
Skladem
494 Kč
s kódem
618 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Tyč na sprchový závěs Luz
Teleskopická, kovová, ve stříbrné barvě, 110 - 185 cm
(26)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-20 % s kódem
Orion
WC štětka Whitney
Bambusová, bílá, ø 9 cm, výška 37 cm
(36)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Organizér na kořenky Duo
Otočný, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, ø 26,5 cm, výška 16 cm
(595)
Skladem
531 Kč
s kódem
664 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Premium Valve M/L
2 ks
(100)
Skladem
Poslední kousky
266 Kč
s kódem
333 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
41
42
43
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci