Sleva 15 % s kódem LETO15 | Ušetřete ještě dnes →
300 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Zaměření, doprava a montáž

Vytvořením návrhu naše práce nekončí. Novou kuchyni vám zdarma zaměříme a za poplatek také dovezeme a kompletně sestavíme. Pokud si budete přát, rádi zajistíme i demontáž a odvoz vaší staré kuchyně.

Zaměření kuchyně zdarmaKuchyni zaměříme v termínu, který vám bude vyhovovat.
Doprava v den montážeVšechny díly kuchyně včetně spotřebičů dovezeme najednou.
Kvalitní a pečlivá montážNa detailech záleží! Jsme pečliví do posledního šroubku.
Demontáž staré kuchyněPostaráme se o demontáž a odvoz kuchyně, která dosloužila.

Realizace od A do Z bez starostí

Zaměření

Zaměření kuchyně od Bonami je zcela zdarma. Při podpisu smlouvy vám nabídneme několik různých termínů zaměření, z kterých si budete moci vybrat. Malou kuchyni stihneme zaměřit do hodiny, zaměření velké kuchyně může trvat i tři hodiny a více.

Při podpisu smlouvy vám dáme podrobný návod, díky kterému budete přesně vědět, jak svůj interiér na zaměření kuchyně připravit.

Doprava

Všechny díly kuchyně vám přivezeme najednou v den montáže. Než vyrazíme ze skladu, vše pečlivě zkontrolujeme, aby nás při montáži nic nezdrželo ani nepřekvapilo a vše proběhlo hladce.

Cenu dopravy na vaši adresu vám rádi řekneme předem. Stačí zavolat k nám do kuchyňského studia (+420 227 272 815) nebo se zeptat designéra během schůzky k návrhu kuchyně.

Montáž

Sestavíme celou kuchyni a zapojíme světla i spotřebiče (včetně napojení na vodu a odpad). Nezůstane po nás žádný nepořádek. Obalový materiál a různé odřezky odvezeme pryč. Montáž malých a středních kuchyní zvládneme během jednoho dne.

Cena montáže se odvíjí od velikosti kuchyně. Její orientační výši vám sdělí designér už při návrhu kuchyně.

Kompletní služby ke kuchyním na míru

Zařizování nechte na nás. Postaráme se o vše včetně zaměření, dopravy a montáže. Zákazníkům, kteří mají doma starou kuchyni, zajistíme její demontáž a odvoz.

Často kladené otázky

Podle čeho se počítají ceny dopravy a ceny montáže?

Cena dopravy se počítá pouze podle vzdálenosti vaší adresy od našeho skladu, který se nachází v Jenči u Prahy. Na velikosti kuchyně nebo počtu spotřebičů nezáleží.

Cena montáže se počítá podle velikosti kuchyně a počtu vestavěných spotřebičů.

Zvládnete zajistit dopravu a montáž v jeden den?

Ano, vše zvládneme v jeden den, až na výjimečné situace.

Během jednoho - vámi vybraného - dne zvládneme kompletně dopravit a namontovat všechny malé a střední kuchyně (a také drtivou většinu středně velkých kuchyní). U velkých kuchyní záleží na mnoha okolnostech. U nich se proto může montáž protáhnout na dva dny. Pokud se tak stane, dáme vám dopředu vědět a na všem se dohodneme k vaší spokojenosti.

V Bonami rozlišujeme tyto velikosti kuchyní:
  • Malé kuchyně (S) s velikostí od 0 do ⁠2,5 m
  • Střední kuchyně (M) s velikostí od 2,6 do ⁠3,6 m
  • Středně velké kuchyně (L) s velikostí od 3,6 do ⁠5 m
  • Velké kuchyně (XL) s velikostí větší než 5 m

Mohu si vybrat datum zaměření a montáže?

Ano. Na výběr vám dáme z několika volných slotů jak pro zaměření, tak i pro dopravu a montáž. Pokud by se stalo, že vám nebude vyhovovat žádný z nich, nabídneme vám další termíny a společně vybereme takový, který se vám bude hodit.

Jak funguje demontáž a odvoz staré kuchyně?

Máte ještě starou kuchyni a nevíte, kam s ní? Nechte to na nás. Vaši starou linku rozebereme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.

Pokud to čas dovolí, zkoordinujeme likvidaci staré kuchyně a montáž nové kuchyně tak, aby vše proběhlo v jeden den. Díky domu ušetříme váš čas i peníze za dopravu (starou kuchyni naskládáme do toho samého nákladního auta, které přivezlo vaši novou kuchyni, a snížíme tak počet najetých kilometrů).

Tato služba je zpoplatněna a je možné ji objednat během schůzky k podpisu objednávky nové kuchyně.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

Napište nám nebo zavolejte. Společně probereme všechny možnosti, které Bonami kuchyně nabízí, a vybereme tu nejlepší pro vás.
Kuchyňské Studio Bonami
Westfield Chodov, Praha 4
+420 227 272 815
kuchyne@bonami.cz