Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Modrá
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Modrá
4 226 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Odkládací stolek Fold
Kovový, v petrolejové barvě, 30x40 cm, výška 42 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
3 705 Kč
s kódem
4 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Aloha
Z textilie bouclé, pravý roh/s lenoškou, modrá, dvoumístná, šířka 191 cm, hloubka 175 cm, hloubka sedáku 57 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
31 619 Kč
s kódem
37 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Aloha
Sametová, pravý roh/s lenoškou, modrá, dvoumístná, šířka 191 cm, hloubka 175 cm, hloubka sedáku 57 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
31 619 Kč
s kódem
37 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Aloha
Sametová, levý roh/s lenoškou, modrá, trojmístná, šířka 266 cm, hloubka 175 cm, hloubka sedáku 57 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
40 289 Kč
s kódem
47 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Dekorační polštář Morph
Bavlněný, modrý, 60x60 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
1 359 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Aloha
Z textilie bouclé, levý roh/s lenoškou, modrá, dvoumístná, šířka 191 cm, hloubka 175 cm, hloubka sedáku 57 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
31 619 Kč
s kódem
37 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Aloha
Z textilie bouclé, levý roh/s lenoškou, modrá, trojmístná, šířka 266 cm, hloubka 175 cm, hloubka sedáku 57 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
40 289 Kč
s kódem
47 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Aloha
Z textilie bouclé, pravý roh/s lenoškou, modrá, trojmístná, šířka 266 cm, hloubka 175 cm, hloubka sedáku 57 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
40 289 Kč
s kódem
47 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Aloha
Sametová, pravý roh/s lenoškou, modrá, trojmístná, šířka 266 cm, hloubka 175 cm, hloubka sedáku 57 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
40 289 Kč
s kódem
47 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Belair
Manšestrová, pravý roh/levý roh/variabilní roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, modrá, čtyřmístná, šířka 280 cm, hloubka 139 cm, hloubka sedáku 59 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
39 439 Kč
s kódem
46 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, modrá
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Křeslo Belem
Žinylkové, tmavě modré, výška zadní opěrky 40 cm, výška sedáku 50 cm
Doručíme od 27. 11. 2026
33 142 Kč
s kódem
38 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Sada mlýnků na pepř a sůl Suli
2 ks, světle žlutá/modrá, dřevěná
Doručíme od 26. 10. 2026
1 860 Kč
s kódem
2 188 Kč bez kódu
1 094 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Azra
Z textilie bouclé, pravý roh/s lenoškou, tmavě modrá, trojmístná, šířka 262 cm, hloubka 178 cm, hloubka sedáku 68 cm
Doručíme od 27. 11. 2026
69 784 Kč
s kódem
82 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Azra
Z textilie bouclé, levý roh/s lenoškou, tmavě modrá, trojmístná, šířka 262 cm, hloubka 178 cm, hloubka sedáku 68 cm
Doručíme od 27. 11. 2026
69 784 Kč
s kódem
82 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, modré
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Roba
Set dětského nábytku Rennfahrer
3 ks, z masivního dřeva, modrá, nosnost 15 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 269 Kč
s kódem
2 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Podnožka Molino
Sametová, tmavě modrá, šířka 75 cm, hloubka 75 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
9 434 Kč
s kódem
11 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Podnožka Jenny
Z textilie bouclé, tmavě modrá, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
9 349 Kč
s kódem
10 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Leila
Rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, modrá, trojmístná, šířka 242 cm, hloubka 162 cm, hloubka sedáku 60 cm
(4)
Doručíme od 13. 11. 2026
37 824 Kč
s kódem
44 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (4)
-15 % s kódem
Miuform
Rohová pohovka Lofty Lilly
Sametová, rozkládací, pravý roh/do L, vhodné pro mazlíčky, v petrolejové barvě, čtyřmístná, šířka 237 cm, hloubka 197 cm, hloubka sedáku 57 cm
(287)
Doručíme od 24. 11. 2026
29 409 Kč
s kódem
34 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (6)
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Věšák Bend
Kovový, modrý, šířka 36 cm, hloubka 6 cm, výška 182 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
3 297 Kč
s kódem
3 879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 45 ks
ReCollector
Pytle na odpadky v sadě
45 ks
Doručíme od 16. 10. 2026
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, modré, 50x70 cm
(17)
Doručíme od 6. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Leila
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, modrá, trojmístná, šířka 242 cm, hloubka 162 cm, hloubka sedáku 60 cm
(4)
Doručíme od 13. 11. 2026
37 824 Kč
s kódem
44 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (4)
-15 % s kódem
Miuform
Rohová pohovka Lofty Lilly
Sametová, rozkládací, levý roh/do L, vhodné pro mazlíčky, v petrolejové barvě, čtyřmístná, šířka 237 cm, hloubka 197 cm, hloubka sedáku 57 cm
(287)
Doručíme od 24. 11. 2026
29 409 Kč
s kódem
34 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (6)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní stolek Sedalis
Kovový, modrý, ø 50 cm, výška 43 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
6 143 Kč
s kódem
7 227 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Leila
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, modrá, trojmístná, šířka 242 cm, hloubka 162 cm, hloubka sedáku 60 cm
(4)
Doručíme od 13. 11. 2026
37 824 Kč
s kódem
44 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (4)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podnožka Jaspe
Šedomodrá, šířka 58 cm, hloubka 42,5 cm, výška 39 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 717 Kč
s kódem
2 020 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Roxelane
Z textilie bouclé, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, modrá, trojmístná, šířka 258 cm, hloubka 150 cm, hloubka sedáku 60 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
49 979 Kč
s kódem
58 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Pumpkins
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, modré/oranžové, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Omao
Žinylková, pravý roh/s lenoškou, šedomodrá, čtyřmístná, šířka 284 cm, hloubka 166 cm, hloubka sedáku 62 cm
(2)
Doručíme od 13. 11. 2026
41 989 Kč
s kódem
49 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Ohelo
Z masivního dřeva, žinylková, modrá
Doručíme od 13. 11. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Modulární podnožka Bellis
Sametová, světle modrá, šířka 94 cm, hloubka 94 cm
(5)
Doručíme od 2. 12. 2026
8 941 Kč
s kódem
10 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Modulární podnožka Bellis
Z textilie bouclé, v petrolejové barvě, šířka 94 cm, hloubka 94 cm
(5)
Doručíme od 2. 12. 2026
10 199 Kč
s kódem
11 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Treno
Žinylková, pravý roh/s lenoškou, tmavě modrá, dvoumístná, šířka 180 cm, hloubka 164 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
31 024 Kč
s kódem
36 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódem
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na dip, porcelánová, bílá/modrá, 210 ml, ø 10 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Manšestrové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, tyrkysové, 83x45 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 804 Kč
s kódem
3 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Křeslo Ubi
Modré, výška zadní opěrky 30 cm, výška sedáku 41 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
19 104 Kč
s kódem
22 475 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Závěsné svítidlo Talk
Modré, kovové, LED, stmívatelné, ø10x30 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
2 090 Kč
s kódem
2 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Běhouny na stůl v sadě Delfy
2 ks, 60x160 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Omao
Žinylková, levý roh/s lenoškou, šedomodrá, trojmístná, šířka 224 cm, hloubka 166 cm, hloubka sedáku 62 cm
(2)
Doručíme od 13. 11. 2026
35 019 Kč
s kódem
41 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Lilo
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, šedomodrá, trojmístná, šířka 207 cm, hloubka 148 cm, hloubka sedáku 57 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
31 874 Kč
s kódem
37 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (4)
Zuiver
Konferenční stolek Tiles
Keramický, modrý, 47x80 cm, výška 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
12 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Maison de Rêve
Boxspring postel Fresco
180x200 cm, s úložným prostorem, čalouněná, s matrací/s topperem, žinylková, světle modrá
Doručíme od 27. 10. 2026
38 759 Kč
s kódem
45 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (3)
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Leila
Rozkládací/s úložným prostorem, do "U", modrá, vícemístná, šířka 317 cm, hloubka 162 cm, hloubka sedáku 60 cm
(4)
Doručíme od 13. 11. 2026
48 704 Kč
s kódem
57 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (4)
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Leila
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, do "U", modrá, vícemístná, šířka 317 cm, hloubka 162 cm, hloubka sedáku 60 cm
(4)
Doručíme od 13. 11. 2026
48 704 Kč
s kódem
57 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (4)
-15 % s kódem
ReCollector
Botník
Výklopný/závěsný, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: barva, šedomodrý, počet párů bot 6 , šířka 70 cm, výška 30 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
4 758 Kč
s kódem
5 598 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
1
...
74
75
76
...
89
Načíst další