20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Slevový kód
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Textil
Koberce a rohožky
Dekorace
Zahrada
Úklid a organizace
Svítidla
Pro děti
Koupelnové vybavení
Volný čas a zábava
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Slevový kód
46 504 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Teulat
TV stolek Punto
Z MDF, povrchová úprava: lak, matný, tmavě modrý, šířka 180 cm, výška 52 cm, hloubka 40 cm
(5)
Doručíme od 16. 10. 2026
10 677 Kč
s kódem
13 346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Markslöjd
Závěsné svítidlo Styrka
Černé, látkové, ø63x50 cm
(6)
Doručíme od 14. 10. 2026
4 179 Kč
s kódem
5 224 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Karup
Futonová matrace Comfort Black
120x200 cm, středně tvrdá, černá, tloušťka 15 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
8 639 Kč
s kódem
10 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
The Beds
Dvoulůžková postel Pola
180x200 cm, bez roštu, z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 27. 11. 2026
25 199 Kč
s kódem
31 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Makamii
Dvoulůžková postel Noho
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, v terakotové barvě
Doručíme od 6. 11. 2026
26 159 Kč
s kódem
32 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Makamii
Dvoulůžková postel Noho
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, v terakotové barvě
Doručíme od 6. 11. 2026
27 759 Kč
s kódem
34 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Makamii
Dvoulůžková postel Noho
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, zelená
Doručíme od 6. 11. 2026
26 159 Kč
s kódem
32 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Trio
Nástěnné svítidlo Bolder
Matně černé, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 150x29x35,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
2 183 Kč
s kódem
2 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Støraa
Pracovní stůl Westerleigh
49x115 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
12 079 Kč
s kódem
15 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Micadoni
Modul pohovky Martina
Levý roh, sametový, béžový, vhodné pro mazlíčky, šířka 120 cm, hloubka 106 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
16 959 Kč
s kódem
21 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódem
Micadoni
Modul pohovky Martina
Pravý roh, sametový, béžový, vhodné pro mazlíčky, šířka 120 cm, hloubka 106 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
16 959 Kč
s kódem
21 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
9 919 Kč
s kódem
12 399 Kč bez kódu
6 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Asiatic Carpets
Koberec Romy
Ručně tkaný, syntetický, z recyklovaných vláken, s nízkým vlasem, okrově žlutý/šedý, 120x170 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
3 711 Kč
s kódem
4 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tvilum
Rošt
160x200 cm, laťkový, nepolohovatelný
Doručíme od 14. 10. 2026
1 583 Kč
s kódem
1 979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Elle Decoration
Koberec Prisma
Syntetický, bez vlasu, s třásněmi, béžový, 120x170 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
1 882 Kč
s kódem
2 353 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Miuform
Rohová pohovka Lofty Lilly
Sametová, rozkládací, pravý roh/do L, vhodné pro mazlíčky, tmavě modrá, čtyřmístná, šířka 237 cm, hloubka 197 cm, hloubka sedáku 57 cm
(286)
Doručíme od 24. 11. 2026
27 679 Kč
s kódem
34 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (6)
Premium
-20 % s kódem
Wigiwama
Pěnové hřiště Rainbow Montessori
Manšestrové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, modré, 75x49 cm, výška 37 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
5 319 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Polštář na gauč Blok
Manšestrový, zelený, šířka 60 cm, váha 1 kg
(9)
Doručíme od 4. 12. 2026
1 409 Kč
s kódem
1 761 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
-20 % s kódem
Germania
Koupelnová skříňka Yonkers
Vysoká/úzká, v dekoru ořechu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, krémová, šířka 34 cm, výška 190 cm, hloubka 34 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
6 434 Kč
s kódem
8 043 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, černý, 140x270 cm
(158)
Doručíme od 15. 10. 2026
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Casa Selección
Modulární skříň Modular
Otevřená, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: folie, matná, v přírodní barvě, šířka 60 cm, výška 180 cm, hloubka 45 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
7 159 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Komoda Punto
Z MDF, povrchová úprava: lak, matná, tmavě modrá, šířka 150 cm, výška 77 cm, hloubka 47 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
10 677 Kč
s kódem
13 346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Wigiwama
Dětský sedací vak Bunny
Sametový, se snímatelným potahem, béžový, šířka 60 cm, hloubka 70 cm, váha 3 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
2 975 Kč
s kódem
3 719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Wigiwama
Dětské křesílko Cloud
Manšestrové, se snímatelným potahem, modré
Doručíme od 20. 10. 2026
3 991 Kč
s kódem
4 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, tmavě fialový, 200x290 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
3 297 Kč
s kódem
4 121 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (7)
Premium
-20 % s kódem
Elle Decoration
Koberec Roya Imani
Ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, s třásněmi, krémový, 80x150 cm
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
2 720 Kč
s kódem
3 400 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní běhoun Bahama
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 80x250 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
1 335 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Micadoni
Modulární podnožka Bellis
Sametová, béžová, šířka 94 cm, hloubka 94 cm
(5)
Doručíme od 2. 12. 2026
8 415 Kč
s kódem
10 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
-20 % s kódem
Leopold Vienna
Sítko na kávu Salento
Z nerezové oceli
Doručíme od 23. 10. 2026
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Dvoulůžková postel Orlane
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, z textilie bouclé, oranžová
Doručíme od 27. 11. 2026
41 435 Kč
s kódem
51 794 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (2)
-20 % s kódem
Karup
Pohovka Roots Carob
Rozkládací, futonová, šedá, trojmístná, šířka 160 cm, hloubka 105 cm, hloubka sedáku 63 cm
(633)
Doručíme od 16. 10. 2026
13 298 Kč
s kódem
16 622 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Barva nohou (3)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Bali
Béžová, dvoumístná, šířka 177 cm, hloubka 96 cm, hloubka sedáku 60 cm
(5)
Doručíme od 2. 12. 2026
22 159 Kč
s kódem
27 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Barva nohou (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Bali
Zelená, trojmístná, šířka 217 cm, hloubka 96 cm, hloubka sedáku 60 cm
(5)
Doručíme od 2. 12. 2026
26 479 Kč
s kódem
33 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Barva nohou (2)
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Závěsné svítidlo Catlar
Černé, kovové, ø39,5x135 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
3 088 Kč
s kódem
3 860 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Modul pohovky Neom
Tmavě modrý, šířka 75 cm, hloubka 89 cm
(3)
Doručíme od 7. 12. 2026
5 368 Kč
s kódem
6 710 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karup
Pohovka Unwind
Manšestrová, rozkládací, futonová, růžová, trojmístná, šířka 218 cm, hloubka 92 cm, hloubka sedáku 70 cm
(6)
Doručíme od 16. 10. 2026
21 335 Kč
s kódem
26 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karup
Pohovka Folk
Manšestrová, rozkládací, futonová, růžová, trojmístná, šířka 190 cm, hloubka 100 cm, hloubka sedáku 68 cm
(12)
Doručíme od 16. 10. 2026
18 228 Kč
s kódem
22 785 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Karup
Pohovka Folk
Rozkládací, futonová, tmavě šedá, trojmístná, šířka 190 cm, hloubka 100 cm, hloubka sedáku 68 cm
(12)
Doručíme od 16. 10. 2026
16 902 Kč
s kódem
21 128 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
-20 % s kódem
Micadoni
Polštář na gauč Poppy
Z textilie bouclé, šedý, šířka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručíme od 1. 12. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Miuform
Pohovka Charming Charlie
Sametová, rozkládací/s úložným prostorem, vhodné pro mazlíčky, tmavě modrá, trojmístná, šířka 225 cm, hloubka 90 cm, hloubka sedáku 57 cm
(317)
Doručíme od 24. 11. 2026
25 039 Kč
s kódem
31 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, tmavě šedá
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
8 719 Kč
s kódem
10 899 Kč bez kódu
5 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
RHS
Povlečení Birds In Bloom
Na jednolůžko, na knoflíky, s potiskem/s květinovým vzorem, zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Universal
Koberec Brenda
Syntetický, se střední délkou vlasu, v cihlové barvě/krémový, 133x190 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
2 727 Kč
s kódem
3 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Roba
Usínáček Lil Planet
Mušelínový, praní na 40 stupňů, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 19. 10. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Asiatic Carpets
Koberec Zennith Column
Ručně tkaný, syntetický, vlněný, bez vlasu, slonovinový, 160x230 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
4 679 Kč
s kódem
5 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Žínky v sadě
2 ks, šedé, bavlněné, 15x21 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, v petrolejové barvě, 400x270 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
2 151 Kč
s kódem
2 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Asiatic Carpets
Koberec Birkdale Ivory
Oboustranný/ručně tkaný, syntetický, s příměsí vlny, bouclé, bez vlasu, slonovinový, 120x170 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
878
879
880
...
969
Načíst další