Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva
...
Nádobí na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva · Na prodejně Dobrovíz u Prahy
Hrnky a šálky
Konvice na čaj
Frenchpressy a moka konvice
Kávové příslušenství
Čajové příslušenství
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Událost
Dostupnost
+ Další (3)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
101 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Šálky v sadě Viola
4 ks, kameninové, béžové, 360 ml
(2)
Skladem
Poslední kousek
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Bredemeijer
Konvice na čaj Xilin
1,25 l, se sítkem, z litiny, vínová
(2)
Skladem
Poslední kousky
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Diva
Objem 1 l, skleněný
(6)
Skladem
Poslední kousek
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 820 ml, skleněný, v růžovo zlaté barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, růžový
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 350 ml, skleněný
(3)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Bredemeijer
Matcha set
Zelený/v přírodní barvě, porcelánový
(1)
Skladem
Poslední kousek
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Camilla
2 ks, 430 ml, keramické, krémové
(1)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálek Paula
Kameninový, růžový, 195 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/růžové
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Latina
1,08 l, kameninová, tmavě fialová
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, tmavě zelený, 100 ml
(1)
Skladem
242 Kč
s kódem
285 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, modrý
(1)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Check
4 ks, keramické, 375 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 206 Kč
s kódem
1 419 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Podšálek Grespresso
Kameninový, tyrkysový
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Samsin
150 ml, kameninový, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousek
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Konvice na čaj Pilar
1 l, keramická, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 321 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, v lososové barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Podšálek Grespresso
Kameninový, bílý
(1)
Skladem
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, tmavě zelený, 190 ml
(1)
Skladem
256 Kč
s kódem
301 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Orion
Matcha set
Skleněný
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Skladem
Poslední kousky
883 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Shine
Se sítkem, kameninová, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, světle růžový
(716)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Nini
Keramický, na espresso, světle zelený/světle růžový, 110 ml
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Šálek Manon
Kameninový, vínový, 240 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, bílý
(716)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Luna
4 ks, 400 ml, keramické, modré/krémové
Skladem
Poslední kousek
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
337 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Šálek Ora Gloss
Z kostního porcelánu, bílý, 205 ml
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Neri
850 ml, kameninová, černá
Skladem
Poslední kousky
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Šálek Eau
Porcelánový, krémový, 320 ml
Skladem
201 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dripper Zunel
Keramický
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bredemeijer
Šálky v sadě Xilin
2 ks, z litiny, béžové, 100 ml
(212)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, černý
(716)
Skladem
Poslední kousky
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, oranžový
(716)
Skladem
Poslední kousky
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, růžový/šedý
(2)
Skladem
Poslední kousek
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Hrnek Doren
Keramický, vínový
Skladem
Poslední kousek
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Samsin
150 ml, kameninový, fialový
(1)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Šálek Kumi
Keramický, na cappuccino, hnědý, 150 ml
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Podšálek Grespresso
Kameninový, červený
Skladem
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, modrý/béžový
(2)
Skladem
Poslední kousek
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Šálek Aquarel
Kameninový, béžový, 220 ml
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Hrnek Kumi
290 ml, keramický, tmavě hnědý
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Okayama
310 ml, keramický, bílý/modrý
Skladem
Poslední kousek
244 Kč
s kódem
287 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
3
Načíst další
Související kategorie
Hrnky
Kávové příslušenství
Cukřenky
Konvice na čaj
Čajové soupravy
Sítka na čaj
Frenchpressy a moka konvice
Šálky