-15 % na koberce s kódem KOBERCE15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Kuchyně na zkoušku

Kuchyně je investicí na mnoho let. Abyste později nelitovali, že jste něco neudělali jinak, je dobré myslet nejen na design, ale i na dispozici a uspořádání.

Zkuste si novou kuchyni osobně v našem studiu nebo nám pošlete návrh z jiného studia k ověření. S Bonami získáte ideální rozvržení kuchyně.

Vše si sami vyzkoušíteOd rozložení spotřebičů přes uspořádání šuplíků. Kuchyni si u nás vyzkoušíte v reálné velikosti ještě před nákupem.
Získáte cenné rady a tipyNáš odborník na kuchyně vám vše vysvětlí a pomůže s finálním rozhodnutím ohledně dispozice.
Kuchyni vyladíte do detailuS námi vyřešítě nejen design a dispozici kuchyně, ale také kuchyňské vybavení a doplňky.
Dispozici vyřešíte i onlineMáte to k nám daleko? Návrh kuchyně od jiného studia vám ověříme i online. Výsledky vám pošleme e-mailem.

Získejte kuchyni s ideální dispozicí

Kuchyně na zkoušku

Víte, že v našem studiu si novou kuchyni vyzkoušíte ještě před nákupem? Poskládáme ji pro vás v reálné velikosti pomocí speciálně upravených korpusů. Stačí si u nás rezervovat schůzku.

Pokud s námi řešíte kuchyni od začátku, můžete si ji vyzkoušet během schůzky ve studiu už při řešení 3D návrhu.

Ověření návrhu kuchyně

Máte to k nám daleko? Pokud v ruce držíte návrh z jiného studia a nevíte, jestli je řešený dispozičně správně, pošlete nám ho pomocí dotazníku. Na vaši e-mailovou adresu vám do 5 dnů zašleme výstup, ve kterém vás upozorníme na všechny dispoziční mouchy návrhu.

Nebojte se, nehodíme váš návrh do koše jen proto, že je od konkurence. Pokud bude dispozičně v pořádku, rádi ho pochválíme.

Máte na nás jiné otázky?

Napište nám nebo zavolejte. Společně probereme všechny možnosti, které Bonami kuchyně nabízí, a vybereme tu nejlepší pro vás.

Kuchyňské Studio Bonami, Westfield Chodov, Praha 4
Tel: +420 227 272 815
E-mail: kuchyne@bonami.cz

Kompletní služby ke kuchyním na míru

Zařizování nechte na nás. Postaráme se o vše včetně zaměření, dopravy a montáže. Zákazníkům, kteří mají doma starou kuchyni, zajistíme její demontáž a odvoz.

Objevte více

Online katalog řešení

Prozkoumejte modelová řešení kuchyní včetně orientačních cen

Katalog vzorků

Objednejte si všechny vzorky dvířek, desek i úchytek, které nabízíme

Galerie kuchyní

Nechte se inspirovat nápady na uspořádání a vybavení vaší kuchyně

Často kladené dotazy

Proč je důležité řešit dispozici a uspořádání kuchyně?

Řešit pouze design nestačí. Aby se vám v nové kuchyni dobře pracovalo, je nezbytně nutné, aby byla funkční a praktická. Při vaření nesmí nic překážet a každý váš pohyb musí být plynulý. Jen tak budete spokojení po dlouhá léta.

V Bonami proto navrhujeme jen takové kuchyně, které jsou 100% dispozičně správně a nabízí promyšlené uspořádání jednotlivých prvků od šuplíku až po myčku. S námi se vám nestane, že budete běhat ze strany na stranu jen proto, abyste si při vaření podali lžíci...

Jak si sjednat schůzku ke službě Kuchyně na zkoušku?

Pro zákazníky služby Bonami Návrh kuchyně na míru:
Vyzkoušet si svou kuchyni můžete:
  • Během schůzky k vytvoření Návrhu kuchyně na míru zdarma. Pokud bude právě prázdné studio, rádi vám kuchyni hned postavíme. Vy si tak rovnou vyzkoušíte, zda vám navržené řešení vyhovuje.
  • Během schůzky sjednané ke službě Kuchyně na zkoušku. Tu si můžete sjednat přímo v tomto dotazníku nebo přes tlačítko „Chci řešit dispozici kuchyně s Bonami“, které najdete výše na této stránce. V takovém případě nepotřebujete nic s sebou. Stačí jen dorazit ve smluvený termín do kuchyňského studia Bonami (OC Westfield Chodov, Praha 4).


Pro zákazníky, kteří mají návrh kuchyně z jiného studia:
Kuchyni si u nás můžete vyzkoušet, i když máte návrh z jiného studia. V takovém případě si s námi sjednejte schůzku přímo v tomto dotazníku nebo přes tlačítko „Chci řešit dispozici kuchyně s Bonami“, které najdete výše na této stránce. V tomto případě nám, prosím, pošlete návrh kuchyně předem (je možno ho vložit do dotazníku).

Pozor, pokud nám návrh nepošlete předem (nahrajte nám ho prosím přímo do dotazníku) nebo jej nepřinesete s sebou na schůzku, nedokážeme vám kuchyni postavit přesně.

Jak velkou kuchyni na zkoušku dokážete postavit?

V reálné velikosti vám dokážeme postavit jakoukoli kuchyni až do velikosti 5×5 m² (u některých designů zvládneme i 5×7 m²) včetně ostrůvku. V rámci studia Kuchyně na zkoušku umíme napodobit i nejrůznější prvky, jako je okno nebo zeď.

Jak vypadá výstup služby Ověření návrhu kuchyně?

Různě. Záleží na tom, jaké materiály nám zašlete. Někdy vám pošleme zpět jen krátký e-mail, který pochválí skvělý návrh, nebo vás upozorní na drobnou dispoziční chybičku. Jindy to může být rozsáhlejší dokument s komentáři.

Výjimečně může mít výstup podobu upozornění, že kuchyně je dispozičně zcela špatně a je nutné ji přepracovat (spolu s důvody, proč návrh opravdu nelze jen maličko upravit).

Pokud si budete přát, navrhované změny v návrhu s vámi probereme na online schůzce.

Pokud si necháte vypracovat návrh kuchyně zdarma od Bonami, budete mít jistotu, že bude řešen 100% dispozičně správně. Vaše kuchyně tak nebude nejen krásná, ale také maximálně praktická.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

Napište nám nebo zavolejte. Společně probereme všechny možnosti, které Bonami kuchyně nabízí, a vybereme tu nejlepší pro vás.

Kuchyňské Studio Bonami
Westfield Chodov, Praha 4
+420 227 272 815
kuchyne@bonami.cz