20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Luxusní kuchyňské potřeby a stolování se slevovým kódem
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Motiv
+ Další (5)
Slevový kód
4 000 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Talíře v sadě Lily
2 ks, dezertní , ø 16 cm, skleněné, světle růžové
(2)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
sada 4 ks
Bonami Selection
Talíře v sadě Aura Rondo
4 ks, ø 22 cm, z kameniny, zelené
(2)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Chladicí taška Vide
Černá, 5 l
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódem
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, šedá, ø 24 cm, objem 2 l
(3)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Leopold Vienna
French press Moshi
Objem 600 ml, skleněný
Skladem
Poslední kousky
612 Kč
s kódem
765 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Prkénko Rommu
Dřevěné, 29 x 22 cm
Skladem
Poslední kousky
610 Kč
s kódem
762 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Talíř Maxima
Servírovací, ø 27 cm, z kameniny, bílý/modrý
Doručíme od 20. 10. 2026
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Verona
1 l, se sítkem, skleněná, bílá
(97)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Talíř Yule
Servírovací, ø 28 cm, z kameniny, krémový
(1)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Orion
Multifunkční mlýnek s nástavci
Z nerezové oceli
(85)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 12 ks
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 1,7 l, na potraviny, plastové, šedé
(4)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 1,7 l, na potraviny, plastové, bílé
(118)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 5 ks
Bredemeijer
Misky v sadě Jara
5 ks, servírovací, porcelánové, 150 ml, ø 12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Podnos Madera
29x40 cm, servírovací, bambusový
(42)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Beaufort
4 ks, 290 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kindsgut
Dětská lahev Dachshund
Tritanová, tyrkysová, 400 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Dakls
Konvice na čaj
900 ml, porcelánová, bílá
(1)
Skladem
Poslední kousek
606 Kč
s kódem
758 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
230 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(8)
Skladem
604 Kč
s kódem
755 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kilner
Zavařovací sklenice na přesnídávku
190 ml, skleněné
(2)
Skladem
Poslední kousky
604 Kč
s kódem
755 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Sagaform
Slánka a pepřenka Oval Oak
Skleněná
(206)
Skladem
603 Kč
s kódem
754 Kč bez kódu
377 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Holm
Nůž
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: dřevo
(4)
Skladem
601 Kč
s kódem
751 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Peach Rose
230 ml, z nerezové oceli, broskvový
(24)
Skladem
600 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Vialli Design
French press Diva
Objem 1 l, skleněný
(6)
Skladem
Poslední kousek
600 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Vialli Design
Konvice na čaj Tulip
1 l, se sítkem, skleněná
(10)
Skladem
600 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Lékué
Miska na přípravu domácího sýru
Plastová
Skladem
Poslední kousky
600 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, krémová, 460 ml, ø 13 cm
(55)
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
S|P Collection
Talíře v sadě Odette
2 ks, dezertní , ø 21,5 cm, z kostního porcelánu, bílé
(1)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ talíře (2)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Talíře v sadě Merry-go-round
2 ks, dezertní , ø 16 cm, z kameniny
(2)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Lékué
Dózy v sadě
3 ks, 850 ml/1,6 l, na potraviny, plastové, šedobéžové
(1)
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Lékué
Dózy v sadě
3 ks, 850 ml/1,6 l, na potraviny, plastové, světle zelené
(1)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Made With Love
Dřevěný
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Happy Christmas
Dřevěný
(1)
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Merry Christmas
Dřevěný
(2)
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, v matně zlaté barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na espresso, hnědé, 150 ml
(5)
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Hrnky v sadě Merry-go-round
2 ks, 380 ml, kameninové
(2)
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Hrnky v sadě Yule
2 ks, 380 ml, kameninové
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Stojánky na vajíčka v sadě Birdy
2 ks, kameninové, žluté/modré
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Miska Naive
Na polévku/na salát, keramická, krémová, 460 ml, ø 20 cm
(2)
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Kastrol ANETT
S pokličkou, nerezový, 2,3 l, ø 18 cm, na indukci
(7)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Salátový příbor Lite
2 ks, z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Green Gate
Miska
Na polévku, porcelánová, bílá/modrá, 600 ml, ø 15 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Juvel
4 ks, 570 ml, na koktejly
(4)
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 250 ml, na koktejly
(1)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Mísa Beaufort
Na salát, skleněná, ø 25 cm
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Lékué
Nádoba pro vaření v páře
15x25 cm, skleněná
(1)
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
30
31
32
...
84
Načíst další